Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

 » MUUSIKA » Žanrid » Tantsumuusika » Akcent

Akcent

3 posters

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

1Akcent Empty Akcent Laup 8 Aug - 7:02

Viltsu

Viltsu
Talent

Rumeenia hetkel kõige populaarsem poistebänd – Akcent – on kokku tulnud 2001. aastal ning saavutas kiire edu juba esimese avaldatud albumi “In Culori” järel. Adi, Sorin, Mihai, Marius said hulgaliselt fänne ning fännklubisid.

Akcent tähendab nelja laitmatu välimusega noormeest, keda ihaldavad tüdrukud ning imetlevad poisid ning kes muutsid oma suurepärase bändiga täielikult Rumeenia popmuusika pilti.

2006 aastal tuli ansamblilt rahvusvahelisele turule mõeldud pop-album ”French Kiss with Kylie”, millele eelnes kaks väga edukat singlit ”Kylie” ning ”JoKero”, mis jõudnud kõrgete edetabelikohtadeni nii raadio- kui ka klubide tantsutabelites, Hollandis, Prantsusmaal, Rootsis, Norras, Soomes, Belgias, Ukrainas, Venemaal, Kreekas, Türgis, Bulgaarias ning mitmelpool mujal.

Euroopas 23.augustil 2006 ilmunud albumile jooksis läbi novembri Eestis telereklaam. Uue albumi juurde tuleb poodi müügitoetuseks kaasa ka spetsiaalne reklaamplakat. Rumeenias oli #1 hitt oktoobris 2006 nende uus singel "French Kiss".

2007 aastal andis bänd palju kontserte Ida-Euroopas ning ka Venemaal. Ometi leiti aega järgmise plaadi jaoks. 80-ndate stiilis disco auks nimetati plaat “King of disco” ning sama nime kandis ka esimene singel. Teiseks singliks oli “Let’s Talk About It”. Avati populaarseks osutunud bändi myspace leht. Sealt sai ka kuulata ärajäänud singlit “Umbrela Ta”.

Aprillis 2008 lahkus soolokarjäärile Marius Nedelcu. Kolmekesi jätkates anti välja singel "Stay With Me" ning märtsis 2009 singel "That's my name". Aastal 2009 järgneb albumina "Fara Lacrimi".

Faktid:

Liikmed:
Ady - Adrian Claudiu Sana – 18.aprill 1977
Sorin Stefan Brotnei – 15.detsember 1980
Mihai Gruia – 09.mai 1982

2008 lahkus: Marius Nedelcu – 31.juuli 1976

Muud huvitavat:

Koduleht: http://www.akcentonline.com/
MySpace: http://www.myspace.com/akcentmusic


Koos Mariusega:
Akcent Akcent1

Ilma Mariuseta:
Akcent Akcent





Mina näiteks absoluuuutselt jumaldan neid. Täiesti haigelt head muusikat teevad, mis siis, et ma tavaliselt sellist muusikat ei kuula Very Happy

2Akcent Empty Re: Akcent Laup 8 Aug - 11:12

laura

laura
Nigga

Hahaha. Täna mingi vene musa kanali pealt käis see, a ma panin siis just ära Very Happy

3Akcent Empty Re: Akcent Teis 25 Aug - 7:46

Anni

Anni
Foorumiperv

Mulle nad meeldivad, King of disco ja Let's talk about it on heaaaaad :loved:

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

 » MUUSIKA » Žanrid » Tantsumuusika » Akcent

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele