Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

 » MUUSIKA » Žanrid » Pop » Katy Perry

Katy Perry

+14
laura
Annaliina
annaliisa
kaisa-
Siiri
Silvia
kratu
Meoww
krisse
Xiuh
Administratsioon
Cady
Viltsu
Anni
18 posters

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

1Katy Perry Empty Katy Perry Laup 31 Jan - 8:28

Anni

Anni
Foorumiperv

Usklikus peres üles kasvanud, kahe preestri tütar Katy Perry vallutab maailma orkaanina. Nii Ühendriikides kui UK’s esikohad vallutanud neiu on äratanud palju diskussioone provotseerivate ja seisukohti väljendavate lauludega ning tingimatu hoiakuga. Katy Perry hitt “Ma suudlesin tüdrukut“ on üsna provotseeriv ning popstaar tunnistas, et vallatu laulu kirjutamisel inspireeris teda näitlejanna Scarlett Johansson.

”I Kissed A Girl” on müünud Ühendriikides duubelplaatina ning singel kroonib esikohta mh. UK’s, Austraalias, Kanadas ja Rootsis. iTunesi listides valitseb Ühendriikides, Austraalias, Austrias, Kanadas, Taanis, Soomes, Saksas, Hollandis, Iirimaal, Luxembourgis, Uus-Meremaal, Rootsis, Šveitsis ja UK’s.

Juba novembris 2007 tuli temalt esimene maxi-singel “ Ur So Gay“, millel lisaks remiks ja lood Use Your Love ja Lost. Mais 2008 järgnes menuhitt “I Kissed A Girl“. 12-looline album ”One Of The Boys” anti Ühendriikides ja Kanadas välja juunis 2008 ning see debüteeris Billboardi albumitabelis üheksandal kohal. Kanadas on album juba kuldplaadi normi täitnud. Eesti plaadipoodidesse jõudis album septembris 2008.

”One Of The Boys” sisaldab jutustusi mh. ex-boyfriendidest (Hot N Cold, Ur So Gay), hulludest roadtrippidest, mis sõpradega ette võetud (Waking Up in Vegas) ning eneseleidmistest (I Kissed A Girl, Fingerprints). Album toob esile ka Katy Perry õrnemat poolt ballaadidega ”Lost” ja ”Thinking Of You”.

Albumi produtsentide poole pealt leiduvad sellised mehed nagu Greg Wells (Mika, Natasha Bedingfield), Glen Ballard (No Doubt, Alanis Morrisette), Dave Stewart (Eurythmics), Dr.Luke (Kelly Clarkson, Avril Lavigne), Max Martin (Leona Lewis) ning Butch Walker (Pink).

Septembris 2008 tegi Katy Perry uue loo "Hot N Cold" tarbeks video, kus ta abiellub. Los Angeleses tabati Katy ringi lippamas, lehviv pulmakleit seljas ja roosad kingad jalas. Singel ilmus 09.septembril ning kõlas samuti uues videomängus “Simlish in The Sims 2: Apartment Life“.

08.juunil 2009 ilmus plaadi viies singel "Waking Up in Vegas", mis oli esimene kus ka Katy Perry ise produtsendina kaasa löönud. Kaasautoriterks Desmond Child ning Andreas Carlsson. Loo videos näeme lauljatari ja ta boyfriendi, keda mängib Joel David Moore, aina kasiinos võitmas. Video autoriks on Joseph Kahn.

Katy Perry laulis sisse vokaalid Colorado elektroduo 3OH!3 singlile "Starstrukk", mis ilmus 08.septembril 2009. Lugu kõlab lisaks ansambli plaadile veel Touchstone Pictures romantilises komöödias "When In Rome," milles mängivad Kristen Bell ja Josh Duhamel.

16.novembril 2009 tuleb Katy Perry "MTV: Unplugged", millel salvestis 22.juulist New York'ist. Lisaks tema suurtele hittidele kõlavad kaverdatud Fountains of Wayne lugu "Hackensack" ning Perry enda seniilmumata "Brick By Brick".

Faktid:

Pärisnimi: Katheryn Elizabeth Hudson
Sünniaeg: 25.10.1984
Sünnikoht: Santa Barbara, California, USA
Tähtkuju: Skorpion
Pikkus: 170cm
Mängib: kitarri ja klaverit

Katy Perry Katy-perry



Viimati muutis seda AnniJ (Esm 4 Jan - 19:23). Kokku muudetud 1 kord

2Katy Perry Empty Re: Katy Perry Laup 31 Jan - 8:31

Viltsu

Viltsu
Talent

Ma nägin täna Katy Perryt unes Very Happy And i so not kissed her Laughing

3Katy Perry Empty Re: Katy Perry Laup 31 Jan - 8:46

Cady

Cady
Talent

Katy Perryga tuli mulle meelde Kelly ja Karini nali Kerle juures. Küsige tema käest täpsemalt, mul ei ole lubatud sellest rääkida. Hot N' Cold ja Thinking Of You on head lood.

4Katy Perry Empty Re: Katy Perry Laup 31 Jan - 10:25

Administratsioon


Administraator

Tema laulud on niiiiiiiii pinda käima hakanud. Very Happy
Hot N' Cold veel eriti.

5Katy Perry Empty Re: Katy Perry Laup 31 Jan - 10:44

Xiuh

Xiuh
Kohalik talent

Kadiii kirjutas:Katy Perryga tuli mulle meelde Kelly ja Karini nali Kerle juures. Küsige tema käest täpsemalt, mul ei ole lubatud sellest rääkida. Hot N' Cold ja Thinking Of You on head lood.

Kadikurat.
Aga nohh, I kissed a girl viskab julmalt üle juba,
Hot n Cold on suht hea aga hakkab ka natike üleviskama juba.

6Katy Perry Empty Re: Katy Perry Laup 31 Jan - 11:13

krisse

krisse
Kohalik talent

i kissed a girl .. gaad see käib täiiesti pinda . hot'd cold see suht hea , pinda ei käi veel ja you're so gay , see on mega hea (Y) , appii , hakkas kummitama !!!! -.- m täieesti nõme Very Happy

7Katy Perry Empty Re: Katy Perry Püh 15 Veeb - 12:38

Meoww

Meoww
Tõusev staar

Criz . kirjutas:Tema laulud on niiiiiiiii pinda käima hakanud. Very Happy
Hot N' Cold veel eriti.

Vabatahtlikult enam ei kuulaks! Very Happy

8Katy Perry Empty Re: Katy Perry Püh 15 Veeb - 12:46

kratu

kratu
Tõusev kuulsus

Alguses väga meeldis. Nüüd väga tüütab.

9Katy Perry Empty Re: Katy Perry Püh 15 Veeb - 22:02

Silvia


Kohalik kuulsus

Vaikselt hakkab tema laulud tüütama.

Ta võiks mingi uue looga välja tulla .

Ja see thinking of you pole suhteliselt temalik . Very Happy

See on ainult minu arvamus Wink

10Katy Perry Empty Re: Katy Perry Kolm 18 Veeb - 14:17

Siiri

Siiri
Kohalik talent

Ohh... Niii tüdinenud. Alguses nagu julmalt meeldis Hot'n cold , aga sky plusist lasti ja lasti seda, lõpuks viskas nii üle. Kohe, kui raadiost tuleb, panen kinni. Ja see on ka nii nõme, et see Hot'n cold hakkab kummitama ka kui seda kuuled.

11Katy Perry Empty Re: Katy Perry Laup 7 Märts - 9:27

kaisa-

kaisa-
Antiloop

enam ei kuuuula, täitsa ära tüdinenud .

12Katy Perry Empty Re: Katy Perry Laup 7 Märts - 9:29

annaliisa

annaliisa
Superstaar

see uuslaul on täitsa kuulatav Smile mulle meeldib ^^

13Katy Perry Empty Re: Katy Perry Laup 7 Märts - 10:14

Külaline


Külaline

i don't like her anymore. live's on ta hääl täiesti kohutav. aga müned laulud on normaalsed.

14Katy Perry Empty Re: Katy Perry Laup 7 Märts - 10:33

Külaline


Külaline

Ta muusika ajab mind närvi,I Kissed A Girl ja Hot'n Cold on mind nii ära tüüdanud...konkreetselt tema laule pole kunagi tõmmanud ega kuulanud, raadiost ja igalt poolt mujalt kuuleb kogu aeg.I am so sick of it.

15Katy Perry Empty Re: Katy Perry Teis 17 Märts - 21:31

Annaliina

Annaliina
võimutseja

Kunagi meeldis täiega, Ur So Gay meeldib siiani kuna see oleks nagu ühest teatud inimesest spetsiaalselt kirjutatud, aga ta ise ei meeldi mulle üldse. Vaatasin ta live'i ja see oli KOHUTAV.

http://www.bigbang.forum.co.ee

16Katy Perry Empty Re: Katy Perry Reede 3 Apr - 20:39

kaisa-

kaisa-
Antiloop

ei kuula enam, ära tüütand .

17Katy Perry Empty Re: Katy Perry Laup 2 Mai - 16:46

laura

laura
Nigga

Ma niiiiiiii vihkan ta soengut selle pildi peal. Very Happy:D:D
Aga, m , vahest-vahest kuulan.

18Katy Perry Empty Re: Katy Perry Laup 2 Mai - 16:48

mammukz

mammukz
Staar

ma just armastan ta soengut selle pildi peal Very Happy
aga muidu , eriti ei kuula teda .

19Katy Perry Empty Re: Katy Perry Laup 2 Mai - 16:49

laura

laura
Nigga

See on nagu nii rõve Very Happy

20Katy Perry Empty Re: Katy Perry Esm 4 Mai - 7:13

Mari-Liisu


Superstaar

kahte laulu olen kuulanud ainult.

21Katy Perry Empty Re: Katy Perry Teis 19 Mai - 16:29

Viltsu

Viltsu
Talent

Ma olen suht sõltuvuses laulust ''Thinking of you''... Nii hea :/

22Katy Perry Empty Re: Katy Perry Teis 19 Mai - 16:31

annaliisa

annaliisa
Superstaar

Sassu. kirjutas:Ma olen suht sõltuvuses laulust ''Thinking of you''... Nii hea :/

seeim hieeer Very Happy

23Katy Perry Empty Re: Katy Perry Laup 30 Okt - 14:30

Tinskaja

Tinskaja
Tõusev staar

Teenage Dream on üleprahi !

24Katy Perry Empty Re: Katy Perry Laup 30 Okt - 14:34

Külaline


Külaline

Eleri-Keret kirjutas:Ta muusika ajab mind närvi,I Kissed A Girl ja Hot'n Cold on mind nii ära tüüdanud...konkreetselt tema laule pole kunagi tõmmanud ega kuulanud, raadiost ja igalt poolt mujalt kuuleb kogu aeg.I am so sick of it.

Kusjuures viimasel ajal on ta muusika päris kuulatavaks muutunud. Aga ma ei saa aru, mis värk tal selle rindadest asjade tulistamisega on...IGAS freakin videos on see juba. Suht nasty.

25Katy Perry Empty Re: Katy Perry Laup 20 Nov - 9:32

Anne

Anne
Talent

Ilus naisterahvas, kena naeratusega, ilusate juustega ja hea lauluhäälega. Thinking of you ja fireworks meeldivad.

http://annejerry.tumblr.com/

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

 » MUUSIKA » Žanrid » Pop » Katy Perry

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele