Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Veidrik.dsg

+24
-Alice-
grezzu
Mari-Liisu
Riinp
0-g
inkz
PapistP2ike
Anna.
CoolestPersonEver.
anny
P2ssakas
Hedi
kels
tssst-
Ann
jantzz
k3lly
Kazzu
phenomenal
laura
kaisa-
Anne
Silvia
DontTouch
28 posters

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 7]

26Veidrik.dsg   - Page 2 Empty Re: Veidrik.dsg Laup 1 Mai - 18:26

DontTouch

DontTouch
Kohalik talent

DontTouch kirjutas:
DontTouch kirjutas:Tore siis ja aitäh Smile.

jantzz , sa võiksid siis midagi enda tellitud Selena avataride kohta ka öelda [lk.2 kuskil keskel] Very Happy

Võiksite ka minu eelnevaid avatare/signatuure/kõike kasutada Smile. Ja uusi tellimusi ootan ka.
Aga siit tuleb Lady Gaga:
01-02-03-04-05-06
Veidrik.dsg   - Page 2 Ladygaga9 Veidrik.dsg   - Page 2 Ladygaga10 Veidrik.dsg   - Page 2 Ladygaga8 Veidrik.dsg   - Page 2 Ladygaga7 Veidrik.dsg   - Page 2 Ladygaga6 Veidrik.dsg   - Page 2 Ladygaga5
07-08-09-10-11-12
Veidrik.dsg   - Page 2 Ladygaga4 Veidrik.dsg   - Page 2 Ladygaga3 Veidrik.dsg   - Page 2 Ladygaga2 Veidrik.dsg   - Page 2 Ladygaga Veidrik.dsg   - Page 2 Ladygaga11 Veidrik.dsg   - Page 2 Ladygaga12
13-14-15
Veidrik.dsg   - Page 2 Ladygaga13 Veidrik.dsg   - Page 2 Ladygaga14 Veidrik.dsg   - Page 2 Ladygaga15

TELLIMUSI !!!?? Smile

27Veidrik.dsg   - Page 2 Empty Re: Veidrik.dsg Laup 8 Mai - 10:29

DontTouch

DontTouch
Kohalik talent

Njaa . Mul hakkas ilmselgelt igav, sest tegin kolmkümmend kaheksa avatari. Ma panen siia enda arvates mõnusamad. Ma lisan siis aeg-ajalt juurde ka neid. Smile
Kes tahab, võtab, aga oleks parem, kui ütleks ka.
Veidrik.dsg   - Page 2 Avvu36Veidrik.dsg   - Page 2 Avvu33Veidrik.dsg   - Page 2 Avvu34Veidrik.dsg   - Page 2 Avvu31
Veidrik.dsg   - Page 2 Avvu32Veidrik.dsg   - Page 2 Avvu28Veidrik.dsg   - Page 2 Avvu24Veidrik.dsg   - Page 2 Avvu25Veidrik.dsg   - Page 2 Avvu22
Veidrik.dsg   - Page 2 Avvu19Veidrik.dsg   - Page 2 Avvu17Veidrik.dsg   - Page 2 Avvu15Veidrik.dsg   - Page 2 Avvu18Veidrik.dsg   - Page 2 Avvu16Veidrik.dsg   - Page 2 Avvu14
Veidrik.dsg   - Page 2 Avvu11Veidrik.dsg   - Page 2 Avvu7Veidrik.dsg   - Page 2 Avvu8Veidrik.dsg   - Page 2 Avvu6Veidrik.dsg   - Page 2 Avvu
Veidrik.dsg   - Page 2 Avatar3Veidrik.dsg   - Page 2 Avatar4Veidrik.dsg   - Page 2 Avatar5Veidrik.dsg   - Page 2 Avatar9


PS!: vabandan topeltposti pärast Wink.

28Veidrik.dsg   - Page 2 Empty Re: Veidrik.dsg Laup 8 Mai - 10:32

laura

laura
Nigga

Veidrik.dsg   - Page 2 Avvu32


see on täitsa hästi välja kukkunud Wink

29Veidrik.dsg   - Page 2 Empty Re: Veidrik.dsg Laup 8 Mai - 12:35

tssst-

tssst-
Kohalik talent

30Veidrik.dsg   - Page 2 Empty Re: Veidrik.dsg Reede 14 Mai - 20:30

DontTouch

DontTouch
Kohalik talent

DontTouch kirjutas:laurahh / ma tänan Smile.

tssst- / oukei then Smile.

Tahaksin uusi tellimusi!

Tegin jälle igasugu avatare. Kes tahab, võtab, oleks armas, kui ütleks Smile.
Veidrik.dsg   - Page 2 Mingine19Veidrik.dsg   - Page 2 Mingine18Veidrik.dsg   - Page 2 Mingine15Veidrik.dsg   - Page 2 Mingine16
Veidrik.dsg   - Page 2 Mingine14Veidrik.dsg   - Page 2 Mingine12Veidrik.dsg   - Page 2 Mingine10Veidrik.dsg   - Page 2 Mingine8Veidrik.dsg   - Page 2 Mingine9
Veidrik.dsg   - Page 2 Mingine5Veidrik.dsg   - Page 2 Mingine6Veidrik.dsg   - Page 2 Mingine

31Veidrik.dsg   - Page 2 Empty Re: Veidrik.dsg Laup 29 Mai - 15:52

DontTouch

DontTouch
Kohalik talent

Tuleb kahjuks järjekordne topeltpost, aga...

Mul on hunnik Paris Hilton'i avatare Smile. Kui tahad, võta ! Smile
Veidrik.dsg   - Page 2 PARISVeidrik.dsg   - Page 2 PARIS01Veidrik.dsg   - Page 2 PARIS02Veidrik.dsg   - Page 2 PARIS2

Veidrik.dsg   - Page 2 PARIS03Veidrik.dsg   - Page 2 PARIS3Veidrik.dsg   - Page 2 PARIS04Veidrik.dsg   - Page 2 PARIS4Veidrik.dsg   - Page 2 PARIS05

Veidrik.dsg   - Page 2 PARIS5Veidrik.dsg   - Page 2 PARIS06Veidrik.dsg   - Page 2 PARIS6Veidrik.dsg   - Page 2 PARIS07Veidrik.dsg   - Page 2 PARIS7Veidrik.dsg   - Page 2 PARIS08

Veidrik.dsg   - Page 2 PARIS8Veidrik.dsg   - Page 2 PARIS09Veidrik.dsg   - Page 2 PARIS9Veidrik.dsg   - Page 2 PARIS10Veidrik.dsg   - Page 2 PARIS11

32Veidrik.dsg   - Page 2 Empty Re: Veidrik.dsg Laup 29 Mai - 17:28

kels

kels
Punk Princess

see kolmandast reast viimane on väga ilus (:

33Veidrik.dsg   - Page 2 Empty Re: Veidrik.dsg Laup 29 Mai - 17:38

Kazzu

Kazzu
Kohalik talent

ma võtan kolmandast reast viimase , : D

34Veidrik.dsg   - Page 2 Empty Re: Veidrik.dsg Laup 29 Mai - 18:21

DontTouch

DontTouch
Kohalik talent

kels - ma tänan Wink.

Kazzu - eks sa siis võta Smile.

35Veidrik.dsg   - Page 2 Empty Re: Veidrik.dsg Laup 29 Mai - 18:31

Hedi

Hedi
Iidol

kasutan seda.
Veidrik.dsg   - Page 2 Mingine

36Veidrik.dsg   - Page 2 Empty Re: Veidrik.dsg Laup 29 Mai - 18:38

DontTouch

DontTouch
Kohalik talent

Hedi - Kasuta ! Smile. Aitäh!

37Veidrik.dsg   - Page 2 Empty Re: Veidrik.dsg Teis 1 Juun - 15:01

Ann

Ann
Tõusev talent

http://rate.ee

38Veidrik.dsg   - Page 2 Empty Re: Veidrik.dsg Teis 1 Juun - 16:54

DontTouch

DontTouch
Kohalik talent

Veidrik.dsg   - Page 2 34pm2xs

Veidrik.dsg   - Page 2 2h4iywp

Veidrik.dsg   - Page 2 33dcmmw

Veidrik.dsg   - Page 2 Ouo31y Veidrik.dsg   - Page 2 2vmx0l0 Veidrik.dsg   - Page 2 Ea15jn

---
Vali siis välja,
kui vaja teen uuesti.

Aga suuuuuuuur aitäh üldse, et tellisid ! Smile
Sa oled lihtsalt liiiga armas Very Happy.

39Veidrik.dsg   - Page 2 Empty Re: Veidrik.dsg Kolm 2 Juun - 8:13

Ann

Ann
Tõusev talent

elukeenad , ei saa lihtsalt üle . Veidrik.dsg   - Page 2 360491

http://rate.ee

40Veidrik.dsg   - Page 2 Empty Re: Veidrik.dsg Kolm 2 Juun - 12:54

DontTouch

DontTouch
Kohalik talent

Issakene , ma tänan sind!
*sügav kummardus*
Razz

41Veidrik.dsg   - Page 2 Empty Re: Veidrik.dsg Püh 6 Juun - 16:25

Ann

Ann
Tõusev talent

Kas sa neid liikuvaid asju oskad teha ?
liikuvaid signasid vms .

http://rate.ee

42Veidrik.dsg   - Page 2 Empty Re: Veidrik.dsg Püh 6 Juun - 16:43

DontTouch

DontTouch
Kohalik talent

Kahjuks ei oska... :/

43Veidrik.dsg   - Page 2 Empty Re: Veidrik.dsg Püh 6 Juun - 16:45

Ann

Ann
Tõusev talent

mm , kahju

http://rate.ee

44Veidrik.dsg   - Page 2 Empty Re: Veidrik.dsg Püh 6 Juun - 18:06

DontTouch

DontTouch
Kohalik talent

kahju jah ...







Kui soovid midagi, siis võta... Aga ütle ka, sest ma panen selle mitmesse kohta üles Smile.
I Love You... BO:O:OM! Smile

Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled1-10Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled2-1Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled3-1Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled4-2Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled5-1Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled6
Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled7Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled8Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled9Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled10Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled11Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled12Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled13
Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled14Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled15Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled16Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled17Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled18

Ja uusi tellimusi ootan ka, aga enne ühtegi tellimust ei täida, kui vähemalt viis avatari on võetud Very Happy:D. Kaval,eks ? Very Happy. Ma ei mõtle viis ainult sellest foorumist, vaid ma niikuinii teatan, kui on kuskilt mujalt mõni võetud Smile.

Tänud tähelepanu eest!.

45Veidrik.dsg   - Page 2 Empty Re: Veidrik.dsg Püh 6 Juun - 18:07

laura

laura
Nigga

Jätab pealesundimise mulje...

46Veidrik.dsg   - Page 2 Empty Re: Veidrik.dsg Püh 6 Juun - 18:08

P2ssakas

P2ssakas
Tõusev talent

Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled14
Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled13

NEID KASUTAKS. LOVEIT!


Ma ei näe siin ühtegi väikest tähte.
Tauri.

47Veidrik.dsg   - Page 2 Empty Re: Veidrik.dsg Püh 6 Juun - 18:09

Anne

Anne
Talent

laurahh kirjutas:Jätab pealesundimise mulje...

Nõustun ja ebameeldivust tekitab ka.

http://annejerry.tumblr.com/

48Veidrik.dsg   - Page 2 Empty Re: Veidrik.dsg Püh 6 Juun - 18:11

anny

anny
Queen of rock

DontTouch kirjutas:kahju jah ...







Kui soovid midagi, siis võta... Aga ütle ka, sest ma panen selle mitmesse kohta üles Smile.
I Love You... BO:O:OM! Smile

Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled1-10Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled2-1Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled3-1Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled4-2Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled5-1Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled6
Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled7Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled8Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled9Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled10Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled11Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled12Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled13
Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled14Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled15Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled16Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled17Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled18

Ja uusi tellimusi ootan ka, aga enne ühtegi tellimust ei täida, kui vähemalt viis avatari on võetud Very Happy:D. Kaval,eks ? Very Happy. Ma ei mõtle viis ainult sellest foorumist, vaid ma niikuinii teatan, kui on kuskilt mujalt mõni võetud Smile.

Tänud tähelepanu eest!.


kasutan neid kõiki.

49Veidrik.dsg   - Page 2 Empty Re: Veidrik.dsg Püh 6 Juun - 18:12

kels

kels
Punk Princess

Anne kirjutas:
laurahh kirjutas:Jätab pealesundimise mulje...

Nõustun ja ebameeldivust tekitab ka.

ka mina pean nõustuma kahjuks.

50Veidrik.dsg   - Page 2 Empty Re: Veidrik.dsg Püh 6 Juun - 18:15

phenomenal

phenomenal
võimutseja

anny kirjutas:
DontTouch kirjutas:kahju jah ...







Kui soovid midagi, siis võta... Aga ütle ka, sest ma panen selle mitmesse kohta üles Smile.
I Love You... BO:O:OM! Smile

Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled1-10Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled2-1Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled3-1Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled4-2Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled5-1Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled6
Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled7Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled8Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled9Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled10Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled11Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled12Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled13
Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled14Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled15Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled16Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled17Veidrik.dsg   - Page 2 Untitled18

Ja uusi tellimusi ootan ka, aga enne ühtegi tellimust ei täida, kui vähemalt viis avatari on võetud Very Happy:D. Kaval,eks ? Very Happy. Ma ei mõtle viis ainult sellest foorumist, vaid ma niikuinii teatan, kui on kuskilt mujalt mõni võetud Smile.

Tänud tähelepanu eest!.


kasutan neid kõiki.

Kasutan ka neid kõiki. Ehk siis.. sa saad koguni võtta 7.2 tellimust. 18 avatari on, Anny kasutab neid kõiki, mina kasutan neid kõiki. Kokku on 36 kasutamist. Jagame selle viiega ja saamegi 7.2 tellimust.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 7]

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele