Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Tauri teeb pildid korda.

+6
Hetu
Silvia
anny
Anne
Administratsioon
phenomenal
10 posters

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

1Tauri teeb pildid korda. Empty Tauri teeb pildid korda. Esm 22 Märts - 20:17

phenomenal

phenomenal
võimutseja

Liikudes siin ringi, teevad paljud oma graafikat. Mina ei tee graafikat, mina teen kunsti, mida paljud ei suuda. Küsige aga julgelt, ma leian pildi tähtsama punkti üles, tõstan seda esile.

Mr. Hudson:
Enne:
Tauri teeb pildid korda. Mrhudson300
Minu looming:
Tauri teeb pildid korda. Mbu7g0


Pildilt on näha, et ma tegin tublile mehemürakale vinks-vonks soengu, silmad, nina ja suu tõin esile. Muidugi pisikene riiete muutus ka.

2Tauri teeb pildid korda. Empty Re: Tauri teeb pildid korda. Esm 22 Märts - 20:18

Administratsioon


Administraator

Täitsa lõpp, tegidki selle teema. : D

3Tauri teeb pildid korda. Empty Re: Tauri teeb pildid korda. Esm 22 Märts - 20:21

Anne

Anne
Talent

Sul on annet Very Happy
Ja Su andekas pildi korrastamisnäide ajas naerma Very Happy

http://annejerry.tumblr.com/

4Tauri teeb pildid korda. Empty Re: Tauri teeb pildid korda. Esm 22 Märts - 20:25

anny

anny
Queen of rock

sinu kunst lummas mind, jätka samas vaimus .. ja palun tee mu juuksed blondiks : https://2img.net/h/oi43.tinypic.com/2gxk51g.jpg

5Tauri teeb pildid korda. Empty Re: Tauri teeb pildid korda. Esm 22 Märts - 20:26

Silvia


Kohalik kuulsus

Sa oled proffesionaal, Very Happy

6Tauri teeb pildid korda. Empty Re: Tauri teeb pildid korda. Esm 22 Märts - 20:28

Hetu

Hetu
Tõusev talent

Tulevikus siis tean kelle poole pöörduda , Very Happy

7Tauri teeb pildid korda. Empty Re: Tauri teeb pildid korda. Esm 22 Märts - 20:30

Administratsioon


Administraator

Ok, tee sellest siis oma järgmine meistriteos: http://imstars.aufeminin.com/stars/fan/joe-jonas/joe-jonas-20080917-455920.jpg : D

8Tauri teeb pildid korda. Empty Re: Tauri teeb pildid korda. Esm 22 Märts - 20:38

phenomenal

phenomenal
võimutseja

Kirsu soov.

Enne:
Tauri teeb pildid korda. Joe-jonas-20080917-455920
Pärast:
Tauri teeb pildid korda. 2znn5vb

Pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna.


Anny:

Tauri teeb pildid korda. 11l0l80

9Tauri teeb pildid korda. Empty Re: Tauri teeb pildid korda. Teis 23 Märts - 10:16

laura

laura
Nigga

Issand jumal. Very Happy

10Tauri teeb pildid korda. Empty Re: Tauri teeb pildid korda. Teis 23 Märts - 10:18

annaliisa

annaliisa
Superstaar


Tauri , sul on annet Very Happy

11Tauri teeb pildid korda. Empty Re: Tauri teeb pildid korda. Teis 23 Märts - 10:20

DontTouch

DontTouch
Kohalik talent

Ei no andekas Very Happy

12Tauri teeb pildid korda. Empty Re: Tauri teeb pildid korda. Teis 23 Märts - 10:35

Riinp

Riinp
Kohalik talent

See on tõesti anne Razz
Nii lahe Very Happy

13Tauri teeb pildid korda. Empty Re: Tauri teeb pildid korda. Teis 23 Märts - 10:42

phenomenal

phenomenal
võimutseja

*kummardab sügavalt teie ees*

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele