Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

 » MUUSIKA » Žanrid » Metal/Core » the gazettE

the gazettE

3 posters

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

1the gazettE Empty the gazettE Püh 2 Mai - 17:11

Xiuh

Xiuh
Kohalik talent

the gazettE (gazetto) on Jaapani Visual Kei bänd, mis tuli kokku 2002 aastal, ning sõlmisid lepingu PS Company'ga, King Record'siga ja CLJ Record'siga.

Uustulnukad alustasid kooseisus: Ruki(vokaal), Reita(bassist) ja Uruha(kitarr). Pikka aega oli trio tihedalt seotud teiste Visual kei stiili bändidega, kuid nad otsustasid et the gazettE jääb nende viimaseks bändiks ning nad võtsid juurde 2 liiged - Aoi(kitarr) ning Yune(trummid) teisest Visual kei bändist Artia. Nii alustaski the gazettE 2002.a.
Nende esimene singel "Wakaremichi" tuli välja samalaastal millal nad alustasid, ning sama-aasta 30. aprillil tuli välja nende singli muusikavideo. Juulis tuli välja "Wakaremich'i" täiustatuim versioon. Septembris tuli välja "Kichiku Kyoushi (32sai Dokushin) no Nousatsu Kouza" ning oktoobris nad mängisid esimese otse-eetris oleva kontserdi.

2003 aasta alguses jättis Yune bändi ning ta asendati uue trummari Kai'ga. Varsti nad sõlmisid bändilepingu PS Company'ga ning lasid välja oma järgmise singli "Cockayne Soup". Pärast singlit nad läksid oma esimese tuurile koos Hanamuke'ga.

2005 aasta detsembris tuli välja hitt "Cassis". Juulis esines the gazettE Saksamaal, Beethoveni hallis. See oli bändi esimene kontsert väljaspool aasiat.

2007-2009 tuli välja bändil mitu singlit. stuudio album "Stacked Rubbish" tuli välja 2007, 4 juuli. See jõudis jaapani edetabelites #2 kohale päev pärast selle välja tulemist.

Laul Guren tuli välja 2008, 13 veebruar. 2009 aastal tuli välja "Distress and Coma" ning "before i decay".

2010 aasta märtsis bänd edastas uudise fännklubi ainukeset tuurist "THE END OF STILLNESS".
Pärast fännklubi tuuri, band teatas veel ühest singlist mis tuleb välja 21. juulil 2010, neil tuleb ka tuur nimega "TOUR10 NAMELESS LIBERTY SIX BULLETS".

Pilt:
the gazettE The_gazette_4298
> Aoi, Reita, Ruki, Kai ning Uruha.

the gazettE - before i decay PV

2the gazettE Empty Re: the gazettE Püh 2 Mai - 17:19

Cady

Cady
Talent

The GazettE :supaman: üks parimaid Visual Kei bände, keda tean ja kuulanud olen. Mulle meeldib nende muusika ja olemus.
Parimateks lugudeks on minu arust Cassis, Before I Decay ning Distress & Coma.
Love them :lick:

3the gazettE Empty Re: the gazettE Püh 2 Mai - 17:29

phenomenal

phenomenal
võimutseja

Ah, et sellist muusikat kuulatakse tänapäeval.. huvitav.


Visual kei on üldse väga alla käinud peale X Japan'i lahkuminekuga. Lauljad on koledad, muusika... ei meelid mulle eriti. Laul oli tavaline, bändil on rõve nimi. Muidu = ok.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

 » MUUSIKA » Žanrid » Metal/Core » the gazettE

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele