Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Viljandiiiiiii! Britta ja Anne. hahahh

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

Hilari

Hilari
Ian lover

Tsaukaaaaa! :*

Ee. Kolmapäeval ma niisama närvitsesin. O.o


Eile, neljapäev.
Hommikul läksin emmega linna. Käisin Priidu ema juurest läbi korra ja siis bussijaama. Seal niisama lugesin raamatut ja naersin ajalehemüüjate vaidluste üle. Very Happy

Siis jõudsin 10.50 Viljandisse ja sain Britta ja Annega kokku! :hysteric:
Käisime Viiratsis, Britta käis kodus korra, võttis oma asjad. Siis käisin Brittaga ujumas. Ma ei tahtnud, et mul juuksed märjaks saaks, aga ikka said..-.- Anne tegi pilte seni niisama. Very Happy
Siis läksime kohvikusse kuhugi. Vihma sadas õues :S Sõime natuke ja siis passisime seal kuni vihm ära läks.
Siis läksime lauluväljakule. Passisime niisama seal natuke ja ajasime juttu. Siis käisime poes. Ostsime süüa endale. Very Happy
Siis passisime natuke, ootasime Priidu ema. Siis ta viis meid korterisse. Niisama hirmutas väikseid lapsi :S ja siis läks ära.
Me läksime siis umbes seitsmeks suvehitile.

Alguses saime Koit Toomelt autogrammi. Seal oli niiii suur kamp plikasid. O.o nagu..midaiganes. Very Happy
Vaido esines ja siis Anne ja Britta said Vaidolt autogrammi ja pildi. irv. Very Happy Mulle ta ei meeldi. Very Happy haha Very Happy
Släm oli ka vahel. Normaalne see.
Pulgakomme visati ka seal rahvale. Britta ja Anne said mõlemad ühe üksiku ja siis Britta püüdis kaks pakikest kaa veel kinni. Hihi ;D
Jana Kask esines siis. Olime juba kuskil lava ees vahel.
Siis Anne ja Britta said Silverilt autogrammi ja pilti tegin kaa. Enne seda muidu käis ilge Silveri jahtimine. Kogu aeg vaatasid, kus ta on.. Hah. Very Happy Ma isegi ei teadnud, milline ta on alguses. Very Happy
Koit Toome esines siis. Olime lava ees jälle.
Peale seda saime Silverilt kalli. Hahah. Niiarmas on ta. Very Happy irv Very Happy
Siis tantsisime natuke niisama natuke aega:D Irv:D

Siis läksime kiikuma. Mul olid energia ülejäägid.. -.- Tahtsin hulluks minna vaikselt Very Happy Turnida oli niitore selle kiigu peal juuh Very Happy Rippsillal käisime ka. Tahtsin alla hüpata. Very Happy Hah Very Happy Põnev juu O.o Okei Very Happy

Käisime statoilis. Ostsin vett ja jäätist. Sain vett juuua! Ja siis sõime Brittaga jäätist.

Läksime korterisse. Võib ette kujutada kui tore pimedas korteris on Very Happy Taskulambid on head abimehed 😉 Sõime natuke ja siis rääkisime veits ja siis magama! :supaman:


Täna, reedel.
Ärkasime kümne paiku. Kahe tunni pärast vist saime välja voodist alles. Very Happy Sõime ja panime asjad kokku ja siis Anne läks bussi peale.
Me Brittaga läksime mingisse kohta istuma. Britta sai mega märjaks seal vahel. Haha Very Happy:D ikka juhtub. Very Happy
Siis Britta jäi oma bussi ootama ja ma läksin bussijaama. Siis bussi peale ja Tartusse. Bussis võtsin oma padja välja ja magasin. Very Happy Niihea uni oli. Tartu tuli kuidagi jube kähku O.o
Tulin kunagi enne bussijaama maha ja läksin emme töö juurde. Olin veitsa arvutis.

Käisime poes ja siis koju.

Nüüd niisama panin pildid arvutisse ära ja siis tegin muud veits. Kunagi hiljem panen need pildid kuhugi üles, siis saavad Britta ja Anne ka need lõpuks.. hehehh.

Igastahes.. niiitore oli! :boingy: tahaks veel kunagi nüüd Viljandisse :supaman:

Aga okeii.
Tsauu :*

Share this post on: reddit

BrittaAnn

Postitamine Reede 13 Aug - 19:13 by BrittaAnn

Haha. väga äge oli meil ju. hehee sulle meeldib ka veidi silver, niii nummi. deeem need feissbuuki komenteerijad ja nende piltide märgistajad tulevad selle nummi jutu peale meelde :'D
jeeeee. ma püüdsin kaks pakki pulgakomme (A)
meil oli ägee. KORRATA, KORRATA : ) :boingy:

Hilari

Postitamine Reede 13 Aug - 19:21 by Hilari

Kellele ei meeldiks?!?! Very Happy Ta mul msnis juba............
..
Very Happy
Haha Very Happy Ma vaatasin täna ta facebook'i pilte Very Happy:D:D:D
sa mingi tublimees no:D haha Very Happy

Agajaaa. Tule siis, kui Step Up 3D kinno tuleb Tartusse! Very Happy :hysteric:

BrittaAnn

Postitamine Reede 13 Aug - 19:24 by BrittaAnn

Ilmselt tänu sellele, et me Annega pmst koguaeg rääkisime temast Very Happy Very Happy
Hihii. Olen jaaa :aww:
Hehe. Eks vaatab jap Wink

Anne

Postitamine Reede 13 Aug - 20:18 by Anne

britta on superkommipakipüüja Very Happy

eijaaa. see oli parimaid asju sellel suvel Very Happy

Hilari

Postitamine Laup 14 Aug - 19:51 by Hilari

Natuke sellepärast vast ja, jaanoh. niisama ka Very Happy
Eksole. Very Happy

Hehe Very Happy

aga.. ma ei julge silveriga rääkida msnis. Very Happy:D:D:D irv. Very Happy

Anne

Postitamine Püh 15 Aug - 11:06 by Anne

irvirvirv

hahahaa. ma ei näe üldse mõtet teda lisadagi Very Happy Very Happy Very Happy

BrittaAnn

Postitamine Püh 15 Aug - 11:21 by BrittaAnn

Haha. Very Happy Mis sa temaga üldse rääkida tahaksid ? Very Happy

Hilari

Postitamine Püh 15 Aug - 19:04 by Hilari

ma ei teaa O.o lambist. : D

Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

Similar topics

-

» Anne dsg.

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele