Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

 » MUUSIKA » Žanrid » Punk/Rock » Muse

Muse

5 posters

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

1Muse Empty Muse Reede 29 Okt - 8:32

kels

kels
Punk Princess

Muse on Inglismaa alternatiiv rock bänd. Bändi liikmed on Matthew Bellamy, kes laulab, mängib klaverit ning üleüldiselt klahvpilidel ning kitarri; Chris Wolstenholme, kes on taustalaulja ja bass kitarrist; Dominic Howard, kes mängib trumme ja tegeleb perkussiooniga.

Nad on olnud sõbrad alates bändi kokku tulekust varasel 1994 aastal ja muutsid bändi nime mitmeid kordi (sellised nagu Gothic Plague, Fixed Penalty ja Rocket Baby Dolls), enne kui kasutasid nime Muse. Peale nende neljanda albumi vabastamist, Morgan Nicholls on ka nendega laividel esinenud mängides näiteks klaveril/süntesaatoril ning olles ka tausta laulja.

Nende sound on alternatiiv rocki, klassikalise muusika, elektroonika, metali, hispaani kitarri ja progresiivse rocki segu. Tavaliselt kasutavad nad bass kitarri kui juhtiva jõuna, tihti annad kitarr laulule ekstra kihte, mitte ei kanna meloodiat, bassile on lisatud heliväänamine ja teised effektid, et see saavutaks parema kaalu muusikas, lubades kitarril kõrvale kalduda madalamatest nootidest ja üle minna kõrgetele nootidele. Järgmine kummalisus on Muse'i klaveri stiil nende paljudes lugudes; nende muusika on inspireeritud Romantismi ajal elanud pianistide tööst, nagu näiteks Rachmaninoff, Tchaikovsky ja Liszt, ja on seega tulemus modernse rocki ja Romantismi stiili kokkusulamist.


Muse'l on tulnud välja viis albumit :

  • Showbiz (1999)
  • Origin of Symmetry (2001)
  • Absolution (2003)
  • Black Holes and Revelations (2006)
  • The Resistance (2009)


Hetkelised liikmed:

  • Matthew Bellamy - laul, kitarrid, klaver.
  • Christopher Wolstenholme - bass, tausta laulja, klaver/süntesaator, kitarrid, harmoonia.
  • Dominic Howard - trummid, perkussioon, süntesaator, tausta laulja.

Laivi liikmed

  • Morgan Nicholls - klaver/süntesaator, perkussioon, bass kitarr,kitarr, tausta laulja (2004, 2006–tänapäev)
  • Dan Newell - trompet ("Knights of Cydonia" ja "City of Delusion") (2006–2007)
  • Alessandro Cortini - klaver/sütesaator (asendas Morgan Nicholls'i 2009)



Muse Muse
Chris --> Dominic --> Matthew

*

Mhmh, ehehehehe MUSE!!!!! Suht hull love või ja. Muse 620414



Viimati muutis seda kels (Laup 20 Nov - 11:11). Kokku muudetud 1 kord

2Muse Empty Re: Muse Reede 29 Okt - 9:25

Külaline


Külaline

Mulle täitsa meeldib.

3Muse Empty Re: Muse Püh 7 Nov - 11:29

Raymondo

Raymondo
Uustulija

Kinghts of cydonia parim lugu neilt Razz

http://www.starpump.ee

4Muse Empty Re: Muse Püh 7 Nov - 11:40

rockyrex

rockyrex
Kohalik talent

ma ei suuda vist nii kõvasti karjudagi kui väga ma neid ja nende muusikat armastan Muse 620414

aga yeah, meeldivad 'Black holes and revelations' laulud Wink !!

Tsao ! (ps! Kelly...suurepärane pilt Muse 250620 )

5Muse Empty Re: Muse Laup 20 Nov - 9:45

Anne

Anne
Talent

Ema hakkas neid see aasta kuulama, siis siin foorumis oli neist juttu. Seejärel tehti neile oma foorum. Niimoodi sain mina neist teada. Varemalt olin ka kuulnud neist, aga mitte nii põhjalikult. Midagi halba pole öelda.

http://annejerry.tumblr.com/

6Muse Empty Re: Muse Laup 25 Dets - 17:54

Nelly

Nelly
Uustulija

Muse, Muse, Muse... Very Happy Minu väga-väga-väga lemmik bänd. <3 nende muusikat ja üleüldse kõike - nende erinevate stiilide kokku miksimist, elektrilisust, Matthew´i võrratult ilusat häält ja lõbusust. Kõik laulud on superhead, aga eriti lemmikud on Black Holes and Revolations´i omad + Neutron Star Collision ja Undisclosed Desires... Smile

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

 » MUUSIKA » Žanrid » Punk/Rock » Muse

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele