Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Girls' Generation/SNSD

+4
DontTouch
tsau
laura
Annaliina
8 posters

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

1Girls' Generation/SNSD Empty Girls' Generation/SNSD Reede 29 Okt - 12:38

Annaliina

Annaliina
võimutseja

Girls' Generation (소녀시대; 少女時代) on üheksaliikmeline Lõuna-Korea tüdrukutegrupp, debüteerisid nad 2007'ndal aastal. Need üheksa liiget on(vanuse järjekorras):
Taeyeon (liider), Jessica, Sunny, Tiffany, Hyoyeon, Yuri, Sooyoung , Yoona, Seohyun .
Neid teatakse palju ka nime all SoShi (소시), või SNSD (põhiliselt väljaspool Koread).
Nimi SoShi tuleb grupi Korea nime Sonyu Sidae(või So Nyuh Shi Dae) sõnade esimestest tähtedest.Hiinas on nad tuntud kui 少女時代 (Shàonǚ Shídài; või Siu Nui Si Doi Hong Kongis) ja Jaapanis 少女時代 (Shōjo Jidai).
SNSD/Girls' Generation on tänaseks andnud välja 2 täispikkuses albumit(Girls Generation; Oh!) ja ka mitmeid mini-albumeid, repackaged-albumeid, singleid jne. Neil on ka olnud mitmeid reality-showsid.
Tüdrukud on võitnud ka palju auhindu.
Vasakult paremale: Seohyun, Taeyeon, Hyoyeon, Yoona, Yuri, Jessica, Sunny, Tiffany, Sooyoung.
Girls' Generation/SNSD Korea-girls-generation
MV nende viimaselt mini-albumilt 'Hoot':


E. Muutsin natuke, sain valet informatsiooni ennem



Viimati muutis seda Annaliina (Reede 29 Okt - 21:36). Kokku muudetud 1 kord

http://www.bigbang.forum.co.ee

2Girls' Generation/SNSD Empty Re: Girls' Generation/SNSD Reede 29 Okt - 12:59

laura

laura
Nigga

Hea bänd. Smile 'Gee'; 'Oh!' on lemmikud Smile
Ja Sunny on minu arust täiega ilus! [:

3Girls' Generation/SNSD Empty Re: Girls' Generation/SNSD Reede 29 Okt - 13:36

Külaline


Külaline

Mittemidagiütlev grupp minu meelest. Järjekordne aasia pop-bänd. Minu meelest on neil kõigil TÄPSELT samasugune muusika. Mulle ei meeldi. Originaalsus puudub täielikult.

4Girls' Generation/SNSD Empty Re: Girls' Generation/SNSD Reede 29 Okt - 13:41

tsau

tsau
Tõusev kuulsus

jesssica ♥️
haha, mul ka 'gee' ja 'oh!' lemmikud Very Happy

5Girls' Generation/SNSD Empty Re: Girls' Generation/SNSD Reede 29 Okt - 13:44

Annaliina

Annaliina
võimutseja

Jessica ja Hyoyeon on mu lemmikud, siiski. Koguaeg on olnud:) Yoona on ka ilus.

@Eleri-Keret Jaapani, Korea, Hiina, Taiwani, Filipiinide jne igasuguste Aasia riikide bändid teevad siiski väga erinevat muusikat. Enamasti. Jaapanis on enamusti ikkagi sellised bändid, kes teevad ise muusikat ja tõusevad põhjast kõrgustesse, Koreas käib kõik enamasti selle järgi, kus entertainmendis bänd on. Sina sellest väga aru ei saa, kuna sina ei huvitu neid. Ja minuarust, nemad teevad näiteks ainult pop muusikat, enamus teevad lisaks ka R&B'd või Dance muusikat, või mida iganes. Sellesmõttes, et ma saan aru, et sul on oma arvamus, aga siiski, sa ei ole neid kuulanud ja sa ei saa öelda, kui sarnast muusikat nad teevad.

Edit: Ahjaa, Hoot ja nende versioon Run Devil Run'ist on mu lemmikud. Genie on ka väga 5!

http://www.bigbang.forum.co.ee

6Girls' Generation/SNSD Empty Re: Girls' Generation/SNSD Reede 29 Okt - 13:50

Külaline


Külaline

Maitse üle ei vaielda, Annaliina. See oli minu arvamus. Lõpetame nüüd selle üle arutamise.

7Girls' Generation/SNSD Empty Re: Girls' Generation/SNSD Esm 8 Nov - 11:51

Annaliina

Annaliina
võimutseja

Ma arvan sama aga ma võiks sama hästi siis öelda ju, et Rammstein ja Susan Boyle teevad sama muusikat. Girls' Generation/SNSD 894428


Aga mulle meeldib Genie jaapanikeelne versioon. Parem MV ka kui korea keelsel versioonil on.

http://www.bigbang.forum.co.ee

8Girls' Generation/SNSD Empty Re: Girls' Generation/SNSD Esm 8 Nov - 12:13

DontTouch

DontTouch
Kohalik talent

Heh, nad näevad kõik nii ühesugused välja Very Happy.

9Girls' Generation/SNSD Empty Re: Girls' Generation/SNSD Esm 8 Nov - 13:37

laura

laura
Nigga

DontTouch kirjutas:Heh, nad näevad kõik nii ühesugused välja Very Happy.

Kust otsast?

10Girls' Generation/SNSD Empty Re: Girls' Generation/SNSD Esm 8 Nov - 14:56

DontTouch

DontTouch
Kohalik talent

Laura kirjutas:
DontTouch kirjutas:Heh, nad näevad kõik nii ühesugused välja Very Happy.

Kust otsast?

ülevalt otsast Very Happy.
Minu jaoks küll, vähemalt sellel pildil, mis seal üleval kirjelduses on.

11Girls' Generation/SNSD Empty Re: Girls' Generation/SNSD Esm 8 Nov - 16:18

phenomenal

phenomenal
võimutseja

DontTouch kirjutas:Heh, nad näevad kõik nii ühesugused välja Very Happy.

Vähemalt on nad kõik siis ilusad. Smile

12Girls' Generation/SNSD Empty Re: Girls' Generation/SNSD Esm 8 Nov - 19:45

Annaliina

Annaliina
võimutseja

DT. ega ma alguses ka ei teinud neil vahet aga pea aasta fännamist muutis asja. Alguses ma sain aru ainult Jessicast ja Yoonast kuna Jessical olid blondid juuksed ja Yoona on üldse Korea meeste ideaal girl. Tal kõige suurem fanbase ka nende grupist, üldse kõikidest tüdrukutest koosnevatest gruppidest vist.

Tauri.: Ja mitte vähe:D

http://www.bigbang.forum.co.ee

13Girls' Generation/SNSD Empty Re: Girls' Generation/SNSD Püh 13 Märts - 17:23

sillymnm


Tutvuja

Nad käivad mulle enamasti väga närvidele, pole anti ega midagi, aga lihsalt käivad. Mõnikord on nende käitumine (eriti Tiffany, Taeyeon'i ja Jessica) ebaviisakas. Ja mai saa aru miks väidavad et Yoona täiesti Drop Dead Gorgeous on, teised on kaa ilusad, kas siis kirurgiaga või mitte, see jäägu nende saladuseks.

14Girls' Generation/SNSD Empty Re: Girls' Generation/SNSD Kolm 8 Juun - 4:15

T-Miner

T-Miner
Tutvuja

SNSD on mu lemmik Korea tüdrukutegrupp. Smile Lemmik on kindlasti Hyoyeon, põhjuseid võikski jääda lugema. Teisel kohal Taeyeon ja edasi ei oska järjekorda panna, sest nad kõik on võrrrrratud. ♥️

15Girls' Generation/SNSD Empty Re: Girls' Generation/SNSD Reede 1 Juul - 16:10

Annaliina

Annaliina
võimutseja

@sillymnm kindlasti vastan hilja, aga enamasti on nende käitumised ehk siis imidžid kirja pandud selle entertainmenti poolt. Ja Yoona meeldib asiaatidele slp nii palju, et asiaadid pooldavad rohkem sellist cute stuffi, slp Hyoyeon kõige vähem neile meeldibki(tema on rohkem selline strong type, mis ''valgetele'' meeldib).

@T-Miner u sure u no me? mu lemmik on ka Hyoyeon ja SNSD on ka mu lemmik. ja kõik nad on lihtsalt nagu SUPER!

http://www.bigbang.forum.co.ee

16Girls' Generation/SNSD Empty Re: Girls' Generation/SNSD Laup 26 Nov - 23:01

Creeperkyu

Creeperkyu
Tutvuja

J E S S I C A

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele