Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Kohus määras poisiga sugukirge rahuldanud mehele üldkasuliku töö

4 posters

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

Viltsu

Viltsu
Talent

Harju maakohus määras 12-aastase poisiga sugukirge rahuldanud 31-aastasele Tarmo-Toomasele kahe aasta pikkuse üldkasuliku töö kohustuse, keelas tal suhelda alla 14-aastaste poistega ning külastada teismelistele orienteeritud suhtlusportaale nagu rate.ee, kroxa.net jne.

Samuti allutas kohus mehe käitumiskontrolli alla ning pani talle kohustuse osaleda kriminaalhooldaja valitud sotsiaalabiprogrammides, kirjutab ERR uudisteportaal.

Põhja ringkonnaprokuratuuri süüdistuse järgi ahistas mees mullu septembrist kuni tänavu veebruarini Tallinnas Lasnamäel asuvas korteris toona 12-aastast poissi. Uurijad tuvastasid, et mees pani kuriteod toime sel perioodil vähemalt kord nädalas.

Kohus lahendas kriminaalasja kokkuleppemenetluses.
Kohus määras poisiga sugukirge rahuldanud mehele üldkasuliku töö  6d997474-af27-41a8-bb51-436a1e83ce44_468

Allikas.

Ma olen šokeeritud. Kuidas saab nii leebelt suhtuda sellisesse asja? Ainult üldkasulik töö ja mingi mõttetu keeld? Oh jaa. Eesti on "õigel" teel karistustega... Pole ka ime, et kuritegevust nii palju.

laura

laura
Nigga

Mnjaa, olen kaua mõelnud, et Eesti on suhteliselt leebe riik.
Siin saad mõrva eest maks. 5 aastat, Ameerikas saad 100. Smile

DontTouch

DontTouch
Kohalik talent

Kuidagi ei taheta hinnata eestlaste elude tähtsust.

Aga jah, Eesti on kuritegude suhtes leebe.
Pedofiiliale pööratakse viimasel ajal kuidagi üldse vähe tähelepanu.
Kuidas üldse täiskasvanud inimene sellisele ideele saab tulla, et endast nõrgemat, alles last, kuidagi, ükskõik kuidas, piinama hakata.
Masendav.

kels

kels
Punk Princess

Eks see Eesti üks paras hädapätakas ole.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele