Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

 » MUUSIKA » Žanrid » Pop » Miley Cyrus

Miley Cyrus

+41
sille232
inkz
tsau
papu
dumbD
Anne
theketu
Mari-Liisu
kaisa-
Anna.
annaliisa
MakeMeHaHa
JonasLover
kailiis
kkiti .
Kerli
-m2ri-
meeri.
Ceithi
mireena15
Meoww
Silvia
Gerru
HaNnU
Annaliina
Krisssu
jantzz
laura
Hedi
Jiley
Viltsu
Xiuh
Siku
MuztLammaz
Siiri
Krissustiina
kratu
Administratsioon
Anni
Kasutajanimi
EkuZtar
45 posters

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4]

26Miley Cyrus - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus Püh 15 Veeb - 20:39

Jiley

Jiley
Tõusev kuulsus

Silvia. kirjutas:Hannah Montanana on ta suht normaalne.

Ja mina küll teda sellepärast ei vihka,et ta Nicki maha jättis.
Nad on head sõbrad ja minuarust on see AINULT nende vaheline asi.

Vihake mind nüüd. Very Happy

haha, ega keegi ei vihkagi teda sp, et ta jättis nicki maha. Nick jättis tglt tema maha ja põhjuseks oli see, et nick tahtis nende "suhet" hoida saladuses, aga miley plätras välja kõigile. Ja ma tõesti ei oska midagi kindlat öelda, aga minuarust nad pole eriti head sõbrad ka. Võino, vb nüüd juba on, aga vaata kuidas Miley teda ahistas peale lahkuminekut xd

ära arva nüüd, et ma vihkan sind Very Happy Ka mul pole Miley vastu midagi, ta on übercoool :wuhuu: :wuhuu:

27Miley Cyrus - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus Püh 15 Veeb - 21:03

Anni

Anni
Foorumiperv

Fly On The Wall on jube hea laul Smile Ja ta on hästi ilus, mulle meeldib ta hääl ja ta näitleb väga hästi. Ja tal on megakaunid juuksed! (L)

28Miley Cyrus - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus Püh 15 Veeb - 21:11

Silvia


Kohalik kuulsus

Ma arvan,et see on Miley ja Nicki vaheline asi.
Suht ükskõik. Very Happy
Aga ma arvan,et me keegi ei tea Mileyt isiklikult, siis võiksime enne temaga personaalselt tutvuda ja siis teda arvustada :]
See on siin nagu umbes,et võtad lampi inimese tänavalt ja hakkad temakohta igast asju kirjutama Very Happy
Okei,see oli offtopic.
Agajah, ma arvan,et me peaks üldse iga suguste bändide laimamise maha matma.
Mis mõttet sellel on ? Miley jääb Mileyks . Võime kurta palju tahame,ma ei usu,et ta ennast muudab. Very Happy

29Miley Cyrus - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus Püh 15 Veeb - 21:19

Jiley

Jiley
Tõusev kuulsus

Aga mis mõte siis sellel teemal on ? See ongi selleks, et arvamust avaldada ja igal inimesel on erinev arvamus. Me küll ei tea Miley't isiklikult, aga me jagame oma arvamust, milline ta meile tundub. See on umbes sama, et keegi ei saa öelda, et ta armastab mingit Jonase venda, keegi ju ei tunne neid isiklikult Smile

30Miley Cyrus - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus Püh 15 Veeb - 21:21

Silvia


Kohalik kuulsus

Jiley kirjutas:Aga mis mõte siis sellel teemal on ? See ongi selleks, et arvamust avaldada ja igal inimesel on erinev arvamus. Me küll ei tea Miley't isiklikult, aga me jagame oma arvamust, milline ta meile tundub. See on umbes sama, et keegi ei saa öelda, et ta armastab mingit Jonase venda, keegi ju ei tunne neid isiklikult Smile

Nõustun :]

31Miley Cyrus - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus Püh 15 Veeb - 21:26

Administratsioon


Administraator

Criz . kirjutas:Laulud on normaalsed/kuulatavad. 7 things on tavaliselt jäänud nõmedalt kummitama.
Aga ta ise ja ta välimus. Kahju, et ta nii moest väljas on. /:


--
sry, kui kedagi, kes on Miley Cyrus'e fänn, nö solvasin vms.

Mu arvamus on natuke muutunud.
Ta tundub olevat tore inimene, kuigi ma ei ole temaga kokku puutunud ega midagi. Ta naerab palju - positiivne inimene. Sellest põhiliselt järeldangi, et ta on tore inimene.

Ja see Nicki ja tema asi. Mul on jumala suva. Very Happy Nick jättis ta maha, saavad hästi läbi - super ju, kui nad nii suudavad olla.

32Miley Cyrus - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus Esm 16 Veeb - 17:34

Meoww

Meoww
Tõusev staar

Siit foorumist on suht palju negatiivset tulnud tema kohta.. Very Happy
Inimesena ma temast suurt midagi ei tea, laulud on suht-koht... pigem ei kuulaks tegelt. Very Happy

33Miley Cyrus - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus Esm 16 Veeb - 17:44

Silvia


Kohalik kuulsus

Jaaa, mingi, paljud(mitte kõik) räägivad temast nii palju halba.

Me ei saaks öelda inimese kohta tegelikult mitte midagi,kui me tema kohta mitte kui midagi ei teagi pmst.
Ja kõik need skandaalid ja muu selline värk on tema asi.

Miks me muretseme tema elu pärast ?
Tema meie elu pärast küll ju ei muretse.(ma ei mõelnud seda ei heas ega halvas mõttes)

34Miley Cyrus - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus Teis 17 Veeb - 17:17

mireena15


Tutvuja

mulle ta täitsa meeldib aga vahepeal see mood on tal nii nagu on (minu arust)

35Miley Cyrus - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus Teis 17 Veeb - 21:23

Jiley

Jiley
Tõusev kuulsus

Ma mõtlesin, et jagan teiega natuke oma tarkust.
Enamusele jääb see räigelt ette, et Miley musitab seal 7 thingsi videos seda Nicki kingitud kaelakeed. Suht paljud koguaeg vinguvad, et ta käib Nickile peale ja siis hööritab selle kaelakeega seal jne, kuid paljud inimesed ei tea, miks Nick selle talle kinkis ja mis tähendus sellel oli.
Selle kaelaketi peale on kirjutatud(ma ei tea küll täpselt, aga no umbes nii (: ) :
Nick Jonas
Diabetes I

Ja seda sellejaoks, et kui Nickil midagi juhtub, seoses tema haigusega ja tema läheduses pole inimesi, kes teavad, kes ta on, siis arstid teavad, mis on tema nimi ja mis on tal viga.

Miks Miley sellega seal tõmbleb? Põhjuseks on see, et Nick päästis tema elu.
Kuidas? Kunagi, kui Miley oli Jonas Brothersiga tuuril, jäi ta haigeks. Tal oli väääga halb olla pidevalt. Ühel õhtul läks Nick tema tuppa ja kui ta küsis, mis Mileyl viga on jne, tundus talle, et Mileyl on sümptomid(vabandust, maisuutnud paremat sõna leida), mis temal, kui ta veel ei teadnud oma haigusest. Niisiis soovitas Nick minna Mileyl veresuhkrut kontrollima.
Poleks Nick seda öelnud, poleks Miley isegi kahtlustanud, et tal võib olla midagi veresuhkruga ning võibolla oleks ta juba oma haigusesse ära surnud.
Miley läks arsti juurde ning talle diagnoositi hypoglycemia(ei leidnud eestikeelset tõlget). See tähendab seda, et tema veresuhkur on madal ja seda pole võimalik tõsta vms( vabandust, kui eksin ). Igatahes, Miley pidi muutma oma elustiili ning toitumist ning just Nick aitas tal seda teha. Mileyt inspireeris oma haigusega võitlema see, et ta oli näinud, kuidas Nick seda teeb ning ta mõtles, et kui Nick seda suudab, küll siis suudab tema ka.

Ja Nick kinkis selle kaelakee talle sp, et ta teaks, et ta toetab Miley't ning teab, mida ta tunneb.
Just sellepärast Miley seda ketti seal videos musitab ja näpibki - mitte sp, et ta tahab nii jubedalt Nicki tagasi(mida ta tahtis nkn) , vaid sp, et Nick päästis tema elu.

36Miley Cyrus - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus Teis 17 Veeb - 21:39

Ceithi

Ceithi
Kohalik talent

janez, kuidas sa viitsisid ? Very Happy
aga tead janette, mida rohkem sa kogu aeg mulle miley'ga närvidele käid, seda rohkem ta mulle meeldima hakkab -.-
peale hannah montana vaatamist on arvamus natuke paremaks läinud.. ja tänu janettele Very Happy

37Miley Cyrus - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus Teis 17 Veeb - 21:58

Silvia


Kohalik kuulsus

Cemi kirjutas:
peale hannah montana vaatamist on arvamus natuke paremaks läinud

Mul muutus kõvasti arvamus temast,pärast Hannah Montana vaatamist Smile
Paremuse poole Wink

38Miley Cyrus - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus Kolm 18 Veeb - 19:04

mireena15


Tutvuja

mileyl on uus lugu ju umbe hea mulle tääga meeldib(the climb)kuulake ja jagage oma arvamusi ja kas meeldib või ei meeldi

39Miley Cyrus - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus Püh 1 Märts - 13:10

meeri.

meeri.
Kohalik kuulsus

miley on heaaa !!! Cool
me likey. Smile

40Miley Cyrus - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus Püh 1 Märts - 13:26

-m2ri-

-m2ri-
Tutvuja

Miley on minu jaoks hästi tore ja see mistal niciga on ei puutu ültse minusse minugi aramus Mileyst muutus kui hakkasin Hannah Montanat vaatama Smile
Jaa tema lulud meeldivad väga !!

41Miley Cyrus - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus Püh 1 Märts - 13:29

Viltsu

Viltsu
Talent

Hannah Montana näitab suht kõvasti jaa, milline ta on, mis siis, et ta ainult näitleb. Ma ei tea, Miley... Ei ole kõige meelsam laulja minu jaoks. Laule temalt ei kuula, kuna minu meelest on tal nii ebameeldiv hääl.

42Miley Cyrus - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus Püh 1 Märts - 14:04

Külaline


Külaline

KUSJUURES, mul on ka arvamus muutunud. Very Happy
MTV'st oli eile mingi saade, kus teda tutvustas ja temast rääkis janii..
Siis ma mõtlesin, et ta täitsa kena ja ilus janii.
Mulle ei meeldi, et kui ta on ajakirjades siis tal on silmavärvi muudetud.. Very Happy

Muu on kõik okei.

Enne ta mulle ei meeldinud.

43Miley Cyrus - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus Püh 1 Märts - 14:17

Külaline


Külaline

ma vaatan, et ta ei meeldigi siin eriti kellegile, wohoo olen suht üllatunud. sellesmõttes, et usas elavad jobro fännid talle ikka päris tugevasti kaasa.
i love miley. väga-väga äge pliks on ta minu arust. julgeb öelda mida arvab ja on üldse, räigelt julge ja outgoing. ta imo ilus ka, sellesmõttes, et ilma meigita ta ei näe hale peletis välja, nagu enamus kuulsused.
elab üks päev koraaga ja teab mis tahab. so, i love her. see mis neil nickiga oli, on ammu ajalugu ja nad saavad still läbi, ei ole koos ega midagi, ei vihka.. just friends.
mis selenasse puutub, siis ta on haige mõrd minu arust, absull ei salli teda.
miley muusika meeldib mulle samuti + räiiiiigelt meeldib ta hääl, pole selline tavaline hollywood'i kõrge häälega beib. elab oma elu, omab normaalseid sõpru.. + näitleb ka haigelt hästi.

44Miley Cyrus - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus Püh 1 Märts - 16:54

Kerli

Kerli
Tõusev staar

Tsitseerin mariiiis-i , väääga meeldib Miley . Smile

45Miley Cyrus - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus Püh 1 Märts - 19:11

kkiti .

kkiti .
Tõusev staar

mulle hakkab ta ka rohkem meeldima. Alguses arvasin et on ülbe ja värki,aga tegelikult pole ta seda üldse (:

46Miley Cyrus - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus Esm 16 Märts - 11:00

Külaline


Külaline

pmst ma ei salli teda absoluutselt , mai teagi miks , vb sp , et niiiipalju on teda igalpool ja mu vennal ka koguaeg hannah montana ja miley cyrus , O__o ja miuarust pole tal üldse häält , ta räägib ka hästi pudikeelselt ( xd ) .

agajah , see on minu arvamus ja mina seda teiste pärast muutma ei kavatse küll hakata .

47Miley Cyrus - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus Esm 16 Märts - 11:25

Külaline


Külaline

Inimesed on nii õelad.Te isegi ei tunne teda, aga kritiseerite.Mu arust on tore kui inimene teeb muusikat ja näitleb ja teeb seda kõike hästi(vastasel juhul ei oleks ta tipus).Okei ma tean küll, et küsimus on, et mis TEIE Miley Cyrusest arvate, aga mu arust see sakib kui laimatakse inimest, keda te isegi ei tea.Mul ei ole isegi sõnu selle kirjeldamiseks kui haige see on..No hard feelings Smile

48Miley Cyrus - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus Esm 16 Märts - 11:39

laura

laura
Nigga

Suht nõustun Mari-Liisiga.
Te võiks ju lihtsalt öelda, et ''mulle ta ei meeldi''. Ei pea Miley't maha tegema, et ta räägib mingi vb sinu arust imelikult. Pmst, mina saan küll väga hästi aru mida ta räägib. Tal ON häält ja mitte vähe..
+
Ta live'd on ülihead.

49Miley Cyrus - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus Esm 16 Märts - 12:07

Külaline


Külaline

that's my girl.Ma ei ole mingi ta fänn või midagi, aga hääl on tal tõsiselt võimas.Ja oma hääle kõla ei saa inimesed valida, niiet sellised laused nagu mulle ei meeldi kuidas ta hääl kõlab on suht pointlessid Wink

50Miley Cyrus - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus Esm 16 Märts - 12:17

kailiis


Kohalik staar

ta ei meeldi mulle xd

väga paljud asjad tema juures ei meeldi, kuigi ta on ilus EI kadetse ma teda tema välimuse pärast - ta on väga ilus, paljud tüdrukud on väga ilusad nii meigiga kui ka ilma. suht feik on ta ka. lihtsalt ei meeldi - ta käitumine ei kõlba kuhugile.

aga kes mina olen teda siin mahategemas ? :d

anyways, jamh, ei meeldi Smile

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4]

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 » MUUSIKA » Žanrid » Pop » Miley Cyrus

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele