Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

 » MUUSIKA » Žanrid » Pop » Miley Cyrus

Miley Cyrus

+41
sille232
inkz
tsau
papu
dumbD
Anne
theketu
Mari-Liisu
kaisa-
Anna.
annaliisa
MakeMeHaHa
JonasLover
kailiis
kkiti .
Kerli
-m2ri-
meeri.
Ceithi
mireena15
Meoww
Silvia
Gerru
HaNnU
Annaliina
Krisssu
jantzz
laura
Hedi
Jiley
Viltsu
Xiuh
Siku
MuztLammaz
Siiri
Krissustiina
kratu
Administratsioon
Anni
Kasutajanimi
EkuZtar
45 posters

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Teade [Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4]

51Miley Cyrus - Page 3 Empty Re: Miley Cyrus Esm 16 Märts - 12:59

Külaline


Külaline

eem , ett ei või oma arvamust ka enam avaldada vä ? igal ühel on oma arvamus , mis mõte sel teemal on , kui võivad rääkida ainult need kellele miley meeldib ja teised peavad suu kinni hoidma ? einojah , sorri siis , ett ma julgesin midagi öelda , x_x

52Miley Cyrus - Page 3 Empty Re: Miley Cyrus Esm 16 Märts - 13:06

JonasLover

JonasLover
Tõusev talent

Mulle meeldib ta Hanna Montana seriaalis, aga lauljana ta mulle ei meeldi. Sry , aga lihtsalt ei meeldi. Iseloomust ja värkki ei tea, ei tunne teda. Nüüd võite kõikk läbi sõimata mind eksjuu, sest seda ma vajan Very Happy Kuigi tegelt on mul sellest suva, sest koolis sõimab mingi Miley-laaver mind koguaeg, kui me sõbrannaga temast räägime, aga mind ei huvita see eriti. Lihtsalt vaatan teda kui mitte nii head lauljat, aga selle-eest väga head noort näitlejat. Tahan ise ka näitlejaks saada ja sellesosas on ta mulle nagu iidol ors. Aga lauljana ei istu eriti x_x

Okei, see tuli väga segane jutt siin eksjuu, aga põhimõtte oli siis et ta on näitlejana supper aga lauljana lihtsalt ei istu eriti !

https://helimaailm.forum.co.ee   :D

53Miley Cyrus - Page 3 Empty Re: Miley Cyrus Esm 16 Märts - 13:19

Külaline


Külaline

Ma ei ole mingi ränk fänn tal,aga ma ei tea,feigiks ja ma ei tea milleks sõimama hakata on ka suht lapsik...igal ühel oma maitse.Kui ühele meeldib ja teisele ei,siis see ei tähenda,et ta ei oska laulda.Maitsed on erinevad,mulle ta pinget ei paku lihtsalt.

54Miley Cyrus - Page 3 Empty Re: Miley Cyrus Esm 16 Märts - 13:41

kailiis


Kohalik staar

kui teie kellegi jutt oli minule suunatud (?) siis teadke, et mina ütlen samamoodi oma arvamust välja nagu teisedki. mina pole kellegi arvamust maha teinud :S

55Miley Cyrus - Page 3 Empty Re: Miley Cyrus Teis 17 Märts - 8:21

laura

laura
Nigga

Anzu kirjutas:eem , ett ei või oma arvamust ka enam avaldada vä ? igal ühel on oma arvamus , mis mõte sel teemal on , kui võivad rääkida ainult need kellele miley meeldib ja teised peavad suu kinni hoidma ? einojah , sorri siis , ett ma julgesin midagi öelda , x_x

Võib oma arvamust avaldada, aga natuke võiks piiri ka pidada.

56Miley Cyrus - Page 3 Empty Re: Miley Cyrus Teis 17 Märts - 13:30

Viltsu

Viltsu
Talent

Peab tunnistama, et isegi üks laul Mileylt hakkas meeldima - The Climb. Seal ta hääl meeldib mulle, a lot Smile

57Miley Cyrus - Page 3 Empty Re: Miley Cyrus Teis 17 Märts - 13:41

MakeMeHaHa

MakeMeHaHa
Antiloop

Mulle meeldib ka The Climb Very Happy.

58Miley Cyrus - Page 3 Empty Re: Miley Cyrus Teis 17 Märts - 17:00

annaliisa

annaliisa
Superstaar

mammuke kirjutas:Inimesed on nii õelad.Te isegi ei tunne teda, aga kritiseerite.Mu arust on tore kui inimene teeb muusikat ja näitleb ja teeb seda kõike hästi(vastasel juhul ei oleks ta tipus).Okei ma tean küll, et küsimus on, et mis TEIE Miley Cyrusest arvate, aga mu arust see sakib kui laimatakse inimest, keda te isegi ei tea.Mul ei ole isegi sõnu selle kirjeldamiseks kui haige see on..No hard feelings Smile

ma olen suht samal nõul ^^

59Miley Cyrus - Page 3 Empty Re: Miley Cyrus Teis 17 Märts - 17:11

laura

laura
Nigga

Mu lemmikud laulud on Miley'lt suht 7 Things, See you again, Fly on the wall.

60Miley Cyrus - Page 3 Empty Re: Miley Cyrus Teis 17 Märts - 17:17

Silvia


Kohalik kuulsus

-Ketukesene- kirjutas:Ma ei ole mingi ränk fänn tal,aga ma ei tea,feigiks ja ma ei tea milleks sõimama hakata on ka suht lapsik...


Nõustun 100%


Kui teile ta ei meeldi, see ei tähenda,et te peate teda avalikult laimama. See on suhteliselt väga lapsik. See näitab et te pole üldse arenenud. Tahate lihtsalt tähelepanu.Mulle ei meeldi TH aga ma ei lähe ja ei kisa ega tee neid maha. Ma hoian selle endale.Ma isegi sõbrannadega ei aruta ega laima.
Ära tee seda mida sa ei taha et sulle tehakse.
Mul oleks küll nõme kui keegi teeks JB'd minu kuuldes maha :]

61Miley Cyrus - Page 3 Empty Re: Miley Cyrus Teis 17 Märts - 17:33

annaliisa

annaliisa
Superstaar

Silvia. kirjutas:
-Ketukesene- kirjutas:Ma ei ole mingi ränk fänn tal,aga ma ei tea,feigiks ja ma ei tea milleks sõimama hakata on ka suht lapsik...


Nõustun 100%


Kui teile ta ei meeldi, see ei tähenda,et te peate teda avalikult laimama. See on suhteliselt väga lapsik. See näitab et te pole üldse arenenud. Tahate lihtsalt tähelepanu.Mulle ei meeldi TH aga ma ei lähe ja ei kisa ega tee neid maha. Ma hoian selle endale.Ma isegi sõbrannadega ei aruta ega laima.
Ära tee seda mida sa ei taha et sulle tehakse.
Mul oleks küll nõme kui keegi teeks JB'd minu kuuldes maha :]


täpselt silvia Smile

62Miley Cyrus - Page 3 Empty Re: Miley Cyrus Kolm 18 Märts - 12:27

Anna.

Anna.
Tõusev staar

Suht hea näitleja on Smile
Aga need lood eriti ei meeldi Sad Sry fännide ees.
Ee, siin on räägitud, et ei tea tema iseloomu aga teete maha vms. Mina kah ei tea tema iseloomu, aga tundub see suht normaalne. Fänn ega miski ma pole, aga näitlejana meeldib täiega. Ehk siis Hannah Montanana : ) See Nicki ja Miley asi .... mina ei hakka seda arutama, sest eks nemad teavad seda kõige paremini ( : Minu õde on hästi suur fänn laulja osapealt, aga näitlejana ei meeldi, aga ma ei hakka talle seda ninaalla suruma, et umbes : " Miley on parim näitleja aga lauljana ei ole ta keegi !! " vms. Me saame supperhästii läbi ja me ei vaidle lihtsalt nii tühistel teemadel : ) Et nagu need kes siin ennem laimasid ja maha tegid ja need kes kaitsesid, igalühel on õigus oma arvamusele, aga seda võiks veidi paremini väljendada, sest siin on kõik üle 13. aasta vanad, ehk siis piisavalt suured,et saada aru kus on mitte-meeldimise ja laimamise piir.


Ok, ma loodan et keegi saab aru , mis ma tahtsin edasi anda Smile

63Miley Cyrus - Page 3 Empty Re: Miley Cyrus Esm 23 Märts - 15:15

Külaline


Külaline

pmst , ma ei ole temast ikkagi eriti vaimustuses , aga täna hakkas Hoedown Throwdown meeldima , hea siuke , moveit - moveit song .

64Miley Cyrus - Page 3 Empty Re: Miley Cyrus Laup 28 Märts - 19:08

kaisa-

kaisa-
Antiloop

mulle hakkas Hoedown Throwdown meeldima .

pole ühtegi halba sõna öelda

65Miley Cyrus - Page 3 Empty Re: Miley Cyrus Esm 4 Mai - 16:17

Anna.

Anna.
Tõusev staar

Mulle meeldib ta vana lugu "I miss you" , kuulan seda praegu täiega : / See sobib mu olekuga.
Täpselt minu kohta on see laul hetkel :/

66Miley Cyrus - Page 3 Empty Re: Miley Cyrus Reede 8 Mai - 5:16

Mari-Liisu


Superstaar

Miley laulab ja näitleb hästi, mulle meeldib:)

67Miley Cyrus - Page 3 Empty Re: Miley Cyrus Esm 15 Juun - 16:52

theketu

theketu
Kohalik talent

mulle meeldib väga. ta näitleb nii hästi, hannah montana on üks lemmikumaid sarju mul üldse. ta on nii ilus. paljud laulud meeldivad ka, nii miley kui ka hannah omad. pole midagi halba öelda. <33
'the climb' ja 'before the storm' on lihtsalt parimad tema esitusest.

68Miley Cyrus - Page 3 Empty Re: Miley Cyrus Teis 25 Aug - 10:17

Anne

Anne
Talent

Minu arust on Miley väga tore ja armas tütarlaps. Ma ei ole tema mingi ma ei tea kui suur fänn, aga mulle suht ta muusika meeldib. Ja tõsiselt, on kuskil avalikult kedagi laimama hakata väga lapsik.
Miley on superhea lauluhäälega ja Hannah Montanas suudab ta ka mind naerma ajada. Smile

http://annejerry.tumblr.com/

69Miley Cyrus - Page 3 Empty Re: Miley Cyrus Laup 29 Aug - 16:14

dumbD

dumbD
Kohalik talent

minuarust pole tal häda midagi . kuidjah , tema hääles pole midagi erilist .

70Miley Cyrus - Page 3 Empty Re: Miley Cyrus Laup 29 Aug - 16:27

jantzz

jantzz
Antiloop

mulle meeldivad ta uuemad laulud, mõnes laulus ei meeldi hääl , Very Happy aga jah , HM on hea sari , ja seal ta meeldib mulle täiega , nagu hannahi rollis, aga nagu hull fänn ei ole :d ja tal on ilusad juuksed nagu, Very Happy

http://www.rate.ee/users/jannuska

71Miley Cyrus - Page 3 Empty Re: Miley Cyrus Laup 3 Okt - 11:51

papu

papu
Tõusev talent

Mulle hullult meeldivad ta laulud ja välimuselt ta on hästii iluus ! Smile
Mul ei ole midagi ta vastu nagu paljudel siin foorumis.

72Miley Cyrus - Page 3 Empty Re: Miley Cyrus Nelj 12 Nov - 16:20

Külaline


Külaline

mulle hakkas see party in the usa meeldima ja seal videos on ta palju täiskasvanulikum ja kenam. :'D

73Miley Cyrus - Page 3 Empty Re: Miley Cyrus Nelj 12 Nov - 16:43

Xiuh

Xiuh
Kohalik talent

Näidelda ta oskab, ja vaatan mõnikord isegi huviga Hannah Montanat, aga kui lauljana ta mulle ei istu Wink

74Miley Cyrus - Page 3 Empty Re: Miley Cyrus Nelj 12 Nov - 16:50

Külaline


Külaline

mulle ta ausaltöeldes suhteliselt meeldib. aga no vahest ei meeldi ka. mul ongi nii, et kuima tahan, siis ma lihtsalt vihkan teda, ja kui ei siis on jumala normalnja Very Happy .

enamus ta laulud on minumeelest täiesti kuulatavad, laivis pole tal ka häda midagi. tean seda omast käest, sest olen ta kui hannah montana kontserdil käinud, kui isaga ameerikasse läksin. mulle igati meeldi see, ei kahetse et läksin.
suht paljusid tema laule ma kuulan. siiski, on tal ülihea lauluhääl.

maitea, aga midagi halba mul tema kohta öelda pole, ta on selline nagu on ja see on kõik. meie ju ei saa muuta teda.

75Miley Cyrus - Page 3 Empty Re: Miley Cyrus Kolm 29 Sept - 16:26

tsau

tsau
Tõusev kuulsus

ta pole mulle kunagi eriti meeldinud, aga mulle meeldivad paar laulu tema uuelt plaadilt (naq ntx Robot ja mingi oli veel)
ja ta stiil on ka tore

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4]

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 » MUUSIKA » Žanrid » Pop » Miley Cyrus

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele