Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused.

+34
jouks
Getuu
Kiizukata
Anne
P2ssakas
brixuuu
Hedi
Liska
0-g
kaisa-
Viltsu
Silvia
kadri
inkz
kkellu
Gerru
simisami
DontTouch
Krissustiina
laura
Anna.
annaliisa
Roosam6mmyy
Ann
BrittaAnn
tssst-
k3lly
Riinp
PapistP2ike
brightside
Chhee
anny
phenomenal
Kazzu
38 posters

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down  Teade [Lehekülg 6, lehekülgi kokku 8]

Hedi

Hedi
Iidol

OMG!!
kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 24mygy0
kui ma seda nägin, siis ma ei jõudnud enam teisi vaadatagi Very Happy
i looove it!
kõik on väga ilusad ja raudselt võtan siit veel Smile
äkki tohin mõnda msnis ka kasutada?
ja tõesti, jätka samas vaimus, hea töö Smile

E:
kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 Av6h6h
kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 1253wug
kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 1rcepi
kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 Mr65hh

need ka minu erilised lemmikud Smile maitea, millal ma need kõik ära kasutada jõuan, aga kunagi ikka! Very Happy
tänks Smile
KUI ma tohin üldse võtta nii palju? Very Happy

Kazzu

Kazzu
Kohalik talent

tohid tohid Very Happy Very Happy
võta võta : )))

Kazzu

Kazzu
Kohalik talent

17 uut :

kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 Rku24xkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 N6e4k7kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 9u24adkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 2hhkpjokassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 246npg4kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 Vzcxlwkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 1zgb82dkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 20urf9ikassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 2ztekcgkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 So4cxtkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 24on9egkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 Dxolc1kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 2806vtgkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 10dh0fbkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 15edc3kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 9bln2fkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 25846q0

phenomenal

phenomenal
võimutseja

Tunnistan ausalt, et mina panin küsitluse vastuseks "Ei." Kuid nüüd pean tõdema, et see oli liiga kiirustatud otsus. Tee graafikat edasi, see on väga ilus.

Pst, eks sa proovi ka Brandon Flowersist avatar(e) teha. Vaatab, kuidas välja kukub.

Hedi

Hedi
Iidol

eluuukenad jällegi Very Happy
täitsa lõpp, ma võtaks varsti nii kõik sinu tehtud avatarid endale lihtsalt :DDDDD

Kazzu

Kazzu
Kohalik talent

Tauri-kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 167qnbmkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 29m25g6kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 Op2otukassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 282gif8kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 2mea2rkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 2h6x669kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 24ux28hkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 2585r39kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 Esusnnkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 2lcks7kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 Dq6n81kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 6550zqkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 14kwqo6kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 Aaycfokassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 29mq29zkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 Hvyxxgkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 8xq9uhkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 Ohnx1xkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 34h6mb7kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 141tekpkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 I5odfn. Ma totaalselt feilisin nendega, sorri.

Hedi-Haha, aitääh, tore et mõnelegi meeldivad. Smile

Kaks signat Brandonist. :

kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 2zi7wwykassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 6tipdy



Viimati muutis seda Kassu (Püh 9 Mai - 17:08). Kokku muudetud 3 korda

phenomenal

phenomenal
võimutseja

Haha. Sa tapsid minu just. Hahaha. Võib neid kasutada, eks?

Kazzu

Kazzu
Kohalik talent

Kuule ära naera, need on kohutavad. Mhh, sa ei pea ju küsima, sulle ma need tegingi. : )

brixuuu

brixuuu
Tõusev talent

hmmm.. kas sa pm teed liikuvaid avatare ka Smile ? kui ma ntx annaks sulle youtube lingi , ja aja mis vahemikus umbes sooviks Razz?

Kazzu

Kazzu
Kohalik talent

ei , ma ei oska neid ,

uued :
kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 30updv7kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 Oqaaaptuxo6twoonc1bbsk8
kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 Oqaaapr3jetrxn0jpjkhlihkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 Oqaaaplgot7ixs7iw4rbwcakassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 Oqaaapdnxi7wz49o3m23mfhkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 Oqaaaoxpqehh5xpa8zqnf66
kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 Oqaaaovkt7bomlxlmeoot4gsorri kui mõni kordub või on ennem olnud siin. ja PALUN võtke + homme tuleb veelrohkem neid juurde .



Viimati muutis seda Kazzu (Reede 21 Mai - 11:37). Kokku muudetud 2 korda

Hedi

Hedi
Iidol

mina tahaksin seda väga-väga msnis kasutadaaa Smile
kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 30updv7

e: ma ka ei näe pooli. lihtsalt tühi valge ruum on.



Viimati muutis seda Hedi (Reede 21 Mai - 9:31). Kokku muudetud 1 kord

Kazzu

Kazzu
Kohalik talent

hihi , kasuta, kas mul on aint nii, aga ma ei näe pooli ?

P2ssakas

P2ssakas
Tõusev talent

kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 Oqaaaovkt7bomlxlmeoot4g

Seda,seda kasutaks msnis. : D

Gerru

Gerru
Kohalik talent

hei Very Happy

saad sa mulle teha mingi avataari kurbusest ja masendusest


ette tänades Gerru

Kazzu

Kazzu
Kohalik talent

P2ssakas- Kausuta : )
Gerru- kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 14bm6p5kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 2s6kf7n vaata alpoolt ka veel, seal võib ka olla, aga kui need ei sobi siis ütle, ma teen juurde. ; )



uuued : kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 Op9subkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 2cem92okassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 97norrkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 504ho2kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 Of3mn9kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 2hgd3lekassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 2qjdtudkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 Alj0h0kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 Qsqo0jkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 28mhb9skassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 2em3k85kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 2ryfr5tkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 64l1s3kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 Etds90kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 2u54co4kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 358cme1

Anne

Anne
Talent

Viitsid teha mulle avasid suvest/rannast/päikesest teemadel?

http://annejerry.tumblr.com/

Kazzu

Kazzu
Kohalik talent

Anne-kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 9u7zx0kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 120s9s2kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 25723c6kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 24bw45i


taas uuued : kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 9rhs8ikassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 2ekhp4gkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 29xg5kmkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 M7qizdkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 2s6afspkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 357nerakassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 Wk448zkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 219te12kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 Wtvu53kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 E7xu7kkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 Xqj76fkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 63x4likassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 2d6vbeqkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 2j4qddjkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 Ajt7hd

õhtul tuleb veel : ) T E L L I G E !

Anne

Anne
Talent

Tänud Sulle : )

http://annejerry.tumblr.com/

Gerru

Gerru
Kohalik talent

Kassu ma kasutan seda ja suured tänud sulle.kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 14bm6p5

Kazzu

Kazzu
Kohalik talent

Kasuta, kasutta, palun. Minuarust need tulid masendavalt kohutavad .
: D

brightside

brightside
Tõusev talent

Kasutaks uutest seda esimest pilti .

Kazzu

Kazzu
Kohalik talent

Brighsight-kasuta : )

Mul on küsimus miks Te ei võta mu avatare? Ei telli midagi? Kas asi on selles et pooltega ma ei saa läbi või lihtsalt foorum on välja suremas? Kui Sa minuga läbi ei saa või mina sulle ei meeldi, aga mu avatarid meeldivad ja sa tahaks neid võtta, aga su ego ei luba seda? vastake mulle, MIKS?
Muidu uued: kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 21aec1ikassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 Xknkp4kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 289lwnskassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 118ke9ikassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 2crrrqbkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 Sghiq8kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 28rp9v5kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 15gaszokassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 54dhc5kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 6 205pb39

inkz

inkz
Kohalik staar

Ma arvan, et asi pole kummaski. Tee mingeid avatare, kus on näiteks Jonased või mingid kuulsused. Või lihtsalt kõik on rahul oma avataridega Very Happy

Igatahes, ma tahan tellida. Very Happy
100*100
Taylor Momsen'ist avatare (;

e: soovitavalt pilte kus tal on smokey eyes, aga mitte selliseid kus tal on räme krohv peal. : )



Viimati muutis seda inkz (Esm 24 Mai - 17:32). Kokku muudetud 1 kord

Gerru

Gerru
Kohalik talent

Kassu kallikene sa meeldid mulle ja su avatarid on üli nunnud Very Happy ma ikka katsun tellida kui soovi on Very Happy Ja jätka ikka samas vaimus.

laura

laura
Nigga

Küll nad ikka tellivad, kui nad midagi tahavad. (:

Ja soovitan sama, mis Inkz'ki, et tee rohkem Jonastest, siis nad jooksevad murdu Very Happy

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 6, lehekülgi kokku 8]

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele