Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused.

+34
jouks
Getuu
Kiizukata
Anne
P2ssakas
brixuuu
Hedi
Liska
0-g
kaisa-
Viltsu
Silvia
kadri
inkz
kkellu
Gerru
simisami
DontTouch
Krissustiina
laura
Anna.
annaliisa
Roosam6mmyy
Ann
BrittaAnn
tssst-
k3lly
Riinp
PapistP2ike
brightside
Chhee
anny
phenomenal
Kazzu
38 posters

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 8]

Kazzu

Kazzu
Kohalik talent

Tore:)

BrittaAnn

BrittaAnn
Kohalik staar

heii , kle viitsid teha mulle mingi ava ja signa . teemaks hip-hop v tänavatants . loodan, et viitsid ise pilte otsida Very Happy Very Happy . võiks olla mitu varianti : )

Kazzu

Kazzu
Kohalik talent

okei, aga su nagu mingeid erisooove on ? süda kuskile ? kiri ?: d

BrittaAnn

BrittaAnn
Kohalik staar

äm, sa võid ise vaadata, et kui sobib siis pane Wink

Kazzu

Kazzu
Kohalik talent

BrittaAnn-kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Hiphopdancerkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Streetdancerkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Supercr3w PS! See on üks tantsurühm. Super Cr3w. Smile kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Streetdancer470470x350kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Image3ekassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Hiphopdancerskassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Dancebylsdfreakkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Bboykassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 2761401207ec7e6f4b0fkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 2747336177a93a479d99kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Strdancekassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Hiphopp
ma loodan et sobivad, aga kui tahad et teeks uue või muudaks midagi, siis ütle eks. Smile

Riinp

Riinp
Kohalik talent

BrittaAnn

BrittaAnn
Kohalik staar

Mulle meeldivad need. Suured tänud sulle : ) .

Kazzu

Kazzu
Kohalik talent

Riinp-kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Joejonasperezhilton2jpalun.
BrittaAnn-Tore:)

Ann

Ann
Tõusev talent

Võtaks kui võib 15., 56. 52. , 2. Very Happy

http://rate.ee

Riinp

Riinp
Kohalik talent

Aitäh Smile

Kazzu

Kazzu
Kohalik talent

Võta.
Palun.
Mõned uued avad:)
1.kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 152533592.kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Adamlambert113.kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Adamlambert14.kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Adamlambert215.kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Backst106.kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Imgak9039e0d16d7d3042167.kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Jhqlqchevy281

PapistP2ike

PapistP2ike
Tõusev kuulsus

Hei Smile

Sooviks avatari sellest: http://it.tinypic.com/m/9geqvo/4

ja singat : http://it.tinypic.com/m/9ger6w/4



Ettetänades ,
PP

Kazzu

Kazzu
Kohalik talent

kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 23wwa3q
kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 2944hfl
Palun.
I hope, u like.

PapistP2ike

PapistP2ike
Tõusev kuulsus

vägaväga super Smile aitääh Smile

Kazzu

Kazzu
Kohalik talent

Mõned uued avad : kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Peace1dkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Peacesmkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Shawty36kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Starst

Kazzu

Kazzu
Kohalik talent

Mõned uued avad ja signad :
kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 012gmkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 26851256kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 4081601044f962e3762dkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Hearts11kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Jhqlqchevy28kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Ladygaga1ikassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Ladygaga2ckassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Ladygagaekassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Ogaaag26zvufdtd1efpdfmrkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Ogaaahgldlv7dtm3aibcdtdkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Ogaaahmlqjjxj7cy3tujc27kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 069pkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Lyssa2kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Joejonas300x400kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Kjfjeewkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 N4rfkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Selena4kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Tumblrkybc6fq7ig1qalreykassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Boyyouredarlingkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Tumblrkyyy049sqz1qahab8



Viimati muutis seda Kassu (Teis 9 Märts - 12:36). Kokku muudetud 5 korda

Riinp

Riinp
Kohalik talent

kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Tumblrkyyy049sqz1qahab8

Võtaks selle kui võib ?

Roosam6mmyy

Roosam6mmyy
Tõusev kuulsus

hmm,, kassu kallis,, palun,, ole nii hea, ja tee mulle Sterling Knightist, möni avatar,, tänaan,, ja see,, ise vali möni, kena pilt, eksju, aga, bingist saab ilusamaid Very Happy,,

tänkjuuu,, ;**

phenomenal

phenomenal
võimutseja

Jään oma arvamuse juurde, nähes sinu viimaseid töid; unusta signatuurid, tee avatare. Avatarid tulevad sul hästi välja. Kui sa tõesti tahad signatuure teha, võid tõesti teha - ära neid vähemalt üles riputa.

Kazzu

Kazzu
Kohalik talent

Riinp-Võta võta Smile
Mannumska-kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Meetsterlingknight02kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Sdfgxkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Sterlingknightsterlingkkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Sterlingknightkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Sterlingknightd
Palun kallis Very Happy Ma loodan et meeldivad :d
Tauri-Jää siis oma arvamuse juurde. Kui sulle mu signatuurid ei meeldi siis ei tähenda et teistele ei meeldi.

Roosam6mmyy

Roosam6mmyy
Tõusev kuulsus

uuuh,, tänks kallis ( KKK )

Kazzu

Kazzu
Kohalik talent

ptv mska (K)

annaliisa

annaliisa
Superstaar

ma olen tauriga ühel nõul . minumeelest tulevad ka sul avad palju paremini välja kui signad .

Anna.

Anna.
Tõusev staar

kkas teeeeks mulle ühe avvu , SELLEST pildist, ja nii, et ainult nägu jääks, kui võimalik . 120*120 , ja kui saab, siis väikselt kuskile võiksid Annakas ka kirjutada , kui sobib .
Aitäh juba ette .

Kazzu

Kazzu
Kohalik talent

annaliisa-Minu enda arust tulevad ka mul avad paremini välja kui signad.
Liizkaaa-kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 2 Ist22304394babygirl , see kiri ei sobinud sinna. ;/

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 8]

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele