Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused.

+34
jouks
Getuu
Kiizukata
Anne
P2ssakas
brixuuu
Hedi
Liska
0-g
kaisa-
Viltsu
Silvia
kadri
inkz
kkellu
Gerru
simisami
DontTouch
Krissustiina
laura
Anna.
annaliisa
Roosam6mmyy
Ann
BrittaAnn
tssst-
k3lly
Riinp
PapistP2ike
brightside
Chhee
anny
phenomenal
Kazzu
38 posters

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down  Teade [Lehekülg 4, lehekülgi kokku 8]

Kazzu

Kazzu
Kohalik talent

ke11y-Tore kui meeldivad.

Joest mõned siggyd ja avad :
kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 4 2yy2kxt
kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 4 16j3tyx
kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 4 2en22km
kassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 4 14vjspekassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 4 Beg2afkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 4 6f6mvkkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 4 2m5xb3pkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 4 243m83qkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 4 15pqzknkassu dsg | 0-g, Tinskaja & DontTouch, teie tellimused. - Page 4 4rpcvr



Viimati muutis seda Kassu (Püh 28 Märts - 12:26). Kokku muudetud 1 kord

inkz

inkz
Kohalik staar

Alt teine, signa küll sinu tehtud pole !

Kazzu

Kazzu
Kohalik talent

sa mõtled seda kirja ja tausta ?
see polegi ma võtsin pildi internetist ja tegin väiksemaks

inkz

inkz
Kohalik staar

Well, aga see on jällegi kellegi teise tehtud, mitte sinu.
Sa peakid siis credit'it küsima !

kadri

kadri
Kohalik talent

mina tegin sellle alt teise signa Wink + ma lisasin sinna valgust kah juurde, kuna see oli ennem liiga tume Smile



Viimati muutis seda kadri (Püh 28 Märts - 10:14). Kokku muudetud 1 kord

http://katzu.tumblr.com/

Kazzu

Kazzu
Kohalik talent

Kadri- See oli alguses ülisuuuur, kuidas sa said sellle teha?



Viimati muutis seda Kassu (Püh 28 Märts - 12:27). Kokku muudetud 1 kord

inkz

inkz
Kohalik staar

See oli täpselt sama suur. See signa oli mulle mõeldud !

e: see kiri Look At That Hottie, on kirjutatud Kadri poolt, mitte ei olnud kohe algusest peale seal peal !

kadri

kadri
Kohalik talent

ja ma ei ole Kardi Wink + ma lisasin sinna valgust kah juurde, kuna see oli ennem liiga tume Smile

http://katzu.tumblr.com/

Kazzu

Kazzu
Kohalik talent

mina võtsin selle netist mitte kuskilt maitea kust , niiet te ei saa mind süüdistada .
mina leitsin sellle suurusega 350 x 197 niiiet jahm ,
ma ei teadnud et keegi on selllest teinud signa vmidagi niiet jamh



Viimati muutis seda Kassu (Püh 28 Märts - 12:08). Kokku muudetud 1 kord

anny

anny
Queen of rock

kas sul on selle pildi link alles?

.. sest tõesti, kui juba kaks inimest ütlevad, et see pole sinu tehtud siis sa võiksid tunnistada, kui see nii on .. teiste graafika ärakasutamine on tõsiselt solvav ning see näitab ka sinust halba külge.

Silvia


Kohalik kuulsus

Ja kui sa võtad pildi, mis on juba kellegi poolt tehtud ja teed selle vaid väiksemaks, on see siiski varastamine.
Suurus ei oma tähtsust ja selle oma nime alla panemine ei ole õige.

Kazzu

Kazzu
Kohalik talent

annny -Oota ma otsin. Muidugi, keegi ei usu mind, sest mina olen alati see paha. ma varastatiste graafikat ja värkki. Ma lasen ültse siis oma kasutaja ära kustutada kui õik minu vastu on ja mind ei usu.

Silvia.- Aga ütle mulle kust ma pidin teada et see tema oma oli/on? Teil ei ole õigust mind süüdistada, kui ma seda ei teadnd.

Silvia


Kohalik kuulsus

Vahet ei ole kas oli tema või keegi teine.
Võtta kellegi teise töö ja muuta ainult selle mõõtmeid on siiski vale.

Viltsu

Viltsu
Talent

Kassu, kui sa tõestad, et sina ei varastanud, siis on kõik korras. Ei tasu draamatseda.
Kui sa ei suuda tõestada... Siis ma kustutan selle signatuuri su postitusest ja loodan, et enam selliseid asju ei juhtu.

Nõus?

Kazzu

Kazzu
Kohalik talent

Kui ma sellle pildi kuskilt üless leian, sest ma eile ööösel võtsin tynip-ist piltte ja photobucetist.
Ma võin ise ka kustutada.
Ma tõesti ei taha kellegiga riidu minna mingi signatuuuri pärast ausõna, aga lihtsalt ma pole seda varastanud. Ma võtsin selle lihtsalt ja mõtlesin et ' Oh ilus pilt ja kiri ka peal, et muudaks suurust ja paneks foorumisse. '
Jah, nõus.

PS! ma võtsin selle SIIT !!
http://it.tinypic.com/view.php?pic=npm1bc&s=3&hid=193&tag=Joe+Jonas

Viltsu

Viltsu
Talent

Hah... Aga see on ju täpselt sama, mis sul siin. Ainult suurus muudetud. See pole ju sinu looming.

Kazzu

Kazzu
Kohalik talent

Seda ma ju ennem ka ütlesin et teksti POLE MINA KIRJUTANUD !!! Ma võtsin selle sealt ja muutsin aint suuurust ja toppisin siia, issand jumal küll.

Külaline


Külaline

Ja sa tõesti mõtled, et kui sa suurust muudad, siis sa pole seda varastanud? Oled ikka küll. Ja Jumalat ei paista siin kuskil. Lihtsam oleks lihtsalt tunnistada, et see pole sinu tehtud Wink

Kazzu

Kazzu
Kohalik talent

ma ju ütlesin ennem ka et ma muutsin AINULT suurust, selle pildi sain ma tynip-ist, aga seal oli see suuurem, ma mõtlesin et 'Lahe pilt, kiri ka peal ja puha.' siis ma muutsin aint suuruse ära ja toppisin siiia.

Viltsu

Viltsu
Talent

Saa aru, selliseid signatuure ei panda enda teema alla. Sa oleks võinud eraldi märkida, et "hehhee, leidsin netist ilusad signad, mõtlesin teile ka näidata". Praegu sa näitad välja nagu see oleks sinu tehtud.

Ma kustutan selle su postitusest ja ma loodan, et sellega on teema lõppenud. Kui sa tahad järgmine kord nii teha, siis maini ära, et see pole sinu tehtud, vaid leidsid netist.

Külaline


Külaline

Mida vähem muudad, seda vähem see sinu looming on. Palun ära vaidle ja tunnista, et sa eksisid. Aitäh. Teema lõpetatud.

Kazzu

Kazzu
Kohalik talent

Ma eksisin, olete rahul?
Ma ei saa aru kuidas nii ülbed võivad mõned olla.
Sorri, kui kellegi egot sõimasin.
Parem oleks ültse vist kui mu kasutaja siin ära kustutatakse.

phenomenal

phenomenal
võimutseja

Te ei pea tema kallal edasi võtma, kui ta tunnistas, et ta eksis. Kõik äkki nüüd?

Kazzu

Kazzu
Kohalik talent

Tauri-Ma tänan Sind.

Külaline


Külaline

Väga tore, ära lihtsalt teinekord nii tee. Ja Sinu kasutajat ei hakka siin keegi nii väikese asja pärast kustutama. Konflikte tuleb ikka ette. Ülbe pole siin samuti keegi. Smile

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 4, lehekülgi kokku 8]

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele